Artur Waluś Walczak przegrał ostatnią bitwę

i

Autor: INSTAGRAM Artur "Waluś" Walczak przegrał ostatnią bitwę

Kiedy pogrzeb Walusia? Gwiazda Punchdown nie żyje KIEDY POGRZEB Artura Walczaka?

2021-11-26 10:58

Tragiczne doniesienia miesiąc po gali Punchdown 5, która odbyła się we Wrocławiu. Po długim okresie walki o powrót do zdrowia zmarł Artur "Waluś" Walczak, który zakończył zmagania ciężko znokautowany. Kiedy odbędzie się pogrzeb Walusia, zawodnika Punchdown? Artur Walczak nie żyje - KIEDY POGRZEB Walusia?

KIEDY POGRZEB WALUSIA?

Nikt nie zakładał, że wrocławska gala Punchdown zakończy się taką tragedią. Niestety jednak - Artur "Waluś" Walczak mocno powalczył o jak najwyższą lokatę i przyjął mnóstwo mocnych ciosów, aż w końcu zmierzył się z późniejszym mistrzem, Dawidem "Zalesiem" Zalewskim. Starcie to zakończył znokautowany, ale na początku stan jego zdrowia nie był najgorszy. Niestety jednak po przewiezieniu do szpitala sytuacja zaczęła się znacznie pogarszać. W ostatnich tygodniach "Waluś" przebywał już w stanie śpiączki farmakologicznej. Wszyscy wierzyli, że uda mu się wygrać tę walki i były strongman krok po kroku będzie wracał do zdrowia. Teraz potwierdzone zostały jednak tragiczne informacje. Walczak nie zdołał pokonać tej arcytrudnej sytuacji i zmarł w wieku 46 lat.

POGRZEB WALUSIA

W najbliższym czasie Artur "Waluś" Walczak z pewnością zostanie pochowany. Na tę chwilę nie są jednak znane szczegóły pochówku byłego strongmana. Jeżeli rodzina sportowca uzna to za stosowne, w najbliższym czasie możemy spodziewać się informacji w tym zakresie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze