Krzysztof Włodarczyk

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS

wakacje "Diablo" Włodarczyka

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk pokazał, jak spędza czas z rodziną. Wymowne zdjęcie z wakacji

2022-08-09 14:58

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla 40-letniego boksera, który musiał spędzić w więzieniu 5 miesięcy za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. W lipcu opuścił on zakład karny i stara się wrócić do normalnego życia, treningów oraz planuje kolejne walki. Nadrabia także kontakty z rodziną i postanowił wybrać się z nią na wakacje.

Krzysztof Włodarczyk, mimo że skończy w tym roku 41 lat, wcale nie zamierza kończyć kariery i wciąż ma wielkie plany – chce zostać mistrzem Europy. Cel ten z pewnością oddalił fakt, że 5 miesięcy polski bokser musiał spędzić w więzieniu. W rozmowie z „Super Expressem” opowiedział, jakie miał tam funkcje oraz zapowiedział, ile walk w tym roku jeszcze planuje – Jeśli się z panem Andrzejem (Wasilewskim -przyp. Red.) dogadamy to we wrześniu i drugi raz pod koniec roku – powiedział „Diablo”. Zanim jednak wróci do ringu, chce też odpocząć i spędzić czas z rodziną, czego dowiadujemy się z mediów społecznościowych.

Zawrzało między "Diablo" Włodarczykiem i Jeżewskim! "Przestań świrować, to wy chowaliście łeb pod kołdrę i udawaliście, że nie żyjecie"

„Diablo” Włodarczyk udał się na wakacje, pokazał zdjęcie znad morza

Pobyt w więzieniu był dla Krzysztofa Włodarczyka niezwykle bolesny z dwóch powodów – nie mógł on trenować ani walczyć, a także nie mógł spędzać czasu z rodziną. Już nie raz podkreślał on, jak ważne są dla niego jego narzeczona oraz córeczka. – Gdy zobaczyła mnie córeczka, która w listopadzie będzie miała 3 latka, dosłownie rzuciła się na mnie, płakała, wrzeszczała, krzyczała – opowiadał w rozmowie z „Super Expressem”.

Krzysztof Diablo Włodarczyk ze szczegółami o pobycie w więzieniu. Wyjawił jaką miał tam funkcję, ciężka praca

Teraz nadrabia on stracony czas, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Pokazał on zdjęcie znad polskiego morza, gdzie wybrał się z narzeczoną i córką. – Moje piękne polskie wakacje. Kocham polskie morze bez względu na glony, brudy w piachu i zmianę pogody! Pozdrawiam wszystkich zakochanych plażowiczów – napisał „Diablo” dając jasno do zrozumienia, jak wysoko ceni sobie wyjazd nad Bałtyk.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze