Mateusz Kubiszyn i Denis Załęcki

i

Autor: High League Mateusz Kubiszyn i Denis Załęcki

Kubiszyn już w piątek na Gromdzie?! "Trwają rozmowy" [TYLKO U NAS]

2022-06-05 14:19

Gala High League 3 przeszła już do historii, ale jeden z najciekawiej zapowiadających się pojedynków w Ergo Arenie nie doszedł do skutku. Mowa o starciu Mateusza "Don Diego" Kubiszyna z Denisem "Bad Boyem" Załęckim. Powodem były awantury na trybunach. Panowie mają się wkrótce zmierzyć, ale niewykluczone, że Kubiszyna w akcji zobaczymy lada dzień na... Gromdzie!

>>>WYKUP DOSTĘP DO GALI GROMDA 9<<<

Kubiszyn i Załęcki mówiąc delikatnie nie przepadają za sobą i to właśnie ten pojedynek wzbudzał największe emocje przed High League 3 w Ergo Arenie. Kilka minut przed rozpoczęciem sobotniej gali dziennikarze obecni na miejscu zostali poinformowani, że starcie "Don Diego" z "Bad Boyem" zostało ostatecznie przesunięte na koniec karty. Ich batalia miała być wisienką na torcie.

Niestety ostatecznie nie zobaczyliśmy panów w akcji. Szef High League 3 Malik Montano po walce Alberto Simao z Marcinem Dubielem wyszedł do klatki i przekazał publiczności wiadomość, że ze względów bezpieczeństwa (ostre zadymy na trybunach) nie dojdzie do batalii Kubiszyna z Załęckim.

Denis Załęcki na gorąco po odwołaniu walki z Don Diego. Padły konkrety, po tych słowach nie ma wątpliwości

O tym, co się działo w Ergo Arenie, opowiedział nasz dziennikarza Mateusz Sobiecki!

Dziennikarz Michał Rogoziński przekazał z kolei na Twitterze, że "Malik Montana ogłosi w ciągu kilu najbliższych dni termin walki Don Diego z Denisem. Walka będzie dostępna jedynie dla osób, którzy wykupili dostęp do PPV".

Wielkie burdy na HIGH League 3. Nagrania z trybun przerażają. W Internecie aż huczy

Niewykluczone jednak, że Kubiszyna w akcji zobaczymy już w najbliższy piątek 10 czerwca na gali Gromda 9! "Don Diego" od dawna jest przecież związany z tą federacją walk na gołe pięści.

- Trwają rozmowy. Na razie nic więcej zdradzić nie mogę - powiedział nam Mariusz Grabowski, szef Gromdy.

Czekamy zatem z niecierpliwością na kolejne informacje w tej sprawie!

Popek gra w szachy i zapowiada, że "to będzie brutalne ram pam pam"! W tle historyczna walka o pas Polaka z byłym zawodnikiem UFC

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze