Popek i Mariusz Grabowski

i

Autor: Gromda Popek zapowiada brutalne walki na gali Gromda 9

Popek gra w szachy i zapowiada, że "to będzie brutalne ram pam pam"! W tle historyczna walka o pas Polaka z byłym zawodnikiem UFC

2022-06-02 21:04

Już w piątek 10 czerwca gala Gromda 9, na której dojdzie do pierwszego, historycznego starcia o pas mistrza federacji walk na gołe pięści. O ten tytuł zmierzą się Bartłomiej "Balboa" Domalik oraz Brytyjczyk Mark Godbeer, który ma za sobą występy m.in. w MMA na galach prestiżowej UFC.

>>>WYKUP DOSTĘP DO GALI GROMDA 9<<<

Domalik przedstawił się kibicom podczas piątej odsłony Gromdy, wygrywając w niezwykle efektownym stylu ośmioosobowy turniej. W efekcie stanął przed szansą wywalczenia 100 tysięcy złotych i dopiął swego - na Gromdzie 7 w wielkim finale rozprawił się z Dawidem "Maximusem" Żółtaszkiem.

Wielkie wyróżnienie dla Polaka! Będzie sparował z Usykiem przed jego rewanżem z Joshuą

Teraz przed Domalikiem kolejne wyzwanie - 10 czerwca na gali Gromda 9 jego rywalem będzie Mark Godbeer, a stawką pojedynku w Pionkach będzie pierwszy pas mistrza tej federacji. Brytyjczyk to niezwykle doświadczony wojownik, który nie tylko występował w UFC, ale może pochwalić się sukcesami także w walkach na gołe pięści. Choć Godbeer mierzy blisko dwa metry, to nie robi to większego wrażenia na Polaku.

- Przyzwyczajam się do tego, że walczę z rywalami sporo wyższymi i cięższymi, nawet o 20-30 kilogramów. Pokazałem, że gabaryty nie odgrywają głównej roli. Trzeba mieć pomysł na pojedynek i zrealizować go niemal ze zegarmistrzowską precyzją. Wchodzę do ringu, robię co trzeba i temat załatwiony - przyznał "Balboa" w rozmowie z portalem bokser.org.

Paskudne obrażenia na twarzy Adama Balskiego po walce o pas. Od tych obrazków wszystko boli!

Twarda gra na gali Gromda 8

Na Gromda 9 dojdzie także do kolejnego boju o 100 tysięcy złotych, w którym zmierzą się dobrze znani kibicom tej federacji Mariusz "Mario" Kruczek oracz Łukasz "GOAT" Parobiec.

Podgrzewając atmosferę przed najbliższą galą, organizatorzy w czwartek wypuścili do sieci oficjalny trailer. Oprócz głównych bohaterów gali jedną z kluczowych ról w filmiku odgrywa Popek, który jakiś czas temu związał się z Gromdą. Na razie w akcji go nie zobaczymy, ale występ rapera między linami w niedalekiej przyszłości nie jest wykluczony.

Popek zabrał głos po walce Pudzianowski – Materla. Krótki, dosadny wpis, mówi o szacunku

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze