Mariusz Wach

i

Autor: Kamil Kacperczyk Mariusz Wach

Mariusz Wach powiedział, co myśli o walkach na liście! Wymowny komentarz

2021-10-22 21:19

Od czasu, gdy Mariusz Wach zaczynał swoją sportową karierę minęło już trochę czasu i wiele się pozmieniało. Przede wszystkim ogromną popularność zdobyły mieszane sztuki walki, jak również slapfighting. Mariusz Wach miał okazję pojawić się na gali TOTALbet Punchdown 5 gdzie zdradził, co myśli o walkach na liście.

Federacja TOTALbet Punchdown cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, organizując kolejne gale zawodów w policzkowaniu. Oprócz superfightów, szesnastu zawodników walczy w turnieju głównym, dostarczając widzom wielu emocji. Nie wszyscy fani sportu podchodzą jednak z optymizmem do walk na liście. Okazuje się, że zupełnie odmienne zdanie na ten temat ma Mariusz Wach, który pojawił się na gali TOTALbet Punchdown 5. Pięściarz przyznał w studiu gali, że tylko zawodnicy z charakterem będą w stanie stanąć przy stole i dać sobie po twarzy. 

Koszmarny nokaut na gali TOTALbet Punchdown 5! Potrzebne były nosze, szokujące sceny

Sprawdźcie występ Mariusza Wacha w teledysku Quebonafide, klikając w naszą galerię poniżej!

Trzeba mieć ogromne jaja, żeby tu stanąć. W telewizji mi się wydawało, że to jest troszkę łatwiejsze, ale stojąc przy tym stole i obserwując tych zawodników widzę, że oni są duzi i groźni i trzeba mieć charakter, żeby tutaj stanąć - wyznał pięściarz, który pojawił się na gali slapfightingu. 

Zaleś zdemolował rywala na TOTALbet Punchdown 5! Musieli znosić Tiagao ze sceny [WIDEO]

Sonda
Czy lubisz oglądać walki na liście?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze