Mateusz Borek zapowiada awanturę w ringu! Znamy walkę wieczoru, jej bohater zmienia kategorię

2022-05-11 14:10
Mateusz Borek
Autor: KASIA ZAREMBA/EAST NEWS Mateusz Borek

Już 20 maja gala MB Boxing Night 12. Tym razem Mateusz Borek zaprasza kibiców do Środy Wielkopolskiej, gdzie w walce wieczoru wystąpi Damian Wrzesiński. W środę znany komentator ogłosił, kto będzie rywalem Polaka.

Najbliższą galę Mateusz Borek zatytułował jako "Wielkopolską awanturę", a o emocje w ringu ma zadbać m.in. Damian Wrzesiński. "Wrzos" od kilkunastu dni przygotowuje się do walki wieczoru w Anglii i zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami w Środzie Wielkopolskiej zaprezentuje się w nowej kategorii wagowej.

Wrzesiński wagę lekką zamieni na super piórkową i na MB Boxing Night 12 skrzyżuje rękawice z Ismailem Galiatano. Tanzańczyk zaprezentował się polskim kibicom dwa miesiące temu, gdy także w walce wieczoru rywalizował z Kamilem Łaszczykiem. Co prawda przegrał jednogłośnie na punkty, ale pokazał się z bardzo dobrej strony i w starciu z Wrzesińskim na pewno nie stoi na straconej pozycji.

Mike Tyson pobił współpasażera! Wiemy, czy spotka go za to kara, wszystko jasne

Mateusz Borek grzmi na sędziów po gali MB Boxing Night 11

Oprócz Wrzesińskiego w ringu zobaczymy także m.in. Tomasza Nowickiego, Karola Weltera, Sebastiana Ślusarczyka czy Łukasza Maćca. Ciekawie zapowiadają się przede wszystkim batalie Nowickiego i Ślusarczyka - pierwszy zmierzy się z Louisem Greenem, drugi z Michalem Plesnikiem.

To będzie historyczna gala! Walka o pas Gromdy oraz starcie 5 na 5 Polska kontra Reszta Świata

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze