MB Boxing Night 12 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gala MB Promotions 12 STREAM LIVE ONLINE. MB Boxing Night 12 GDZIE OGLĄDAĆ? Na którym kanale gala MB Promotions?

2022-05-20 15:46
MB Boxing Night 12 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gala MB Promotions 12 STREAM LIVE ONLINE. MB Boxing Night 12 GDZIE OGLĄDAĆ? Na którym kanale gala MB Promotions?
Autor: Instagram/MB Promotions MB Boxing Night 12 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gala MB Promotions 12 STREAM LIVE ONLINE. MB Boxing Night 12 GDZIE OGLĄDAĆ? Na którym kanale gala MB Promotions?

MB Boxing Night 12 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gala MB Promotions 12 STREAM LIVE ONLINE. MB Boxing Night 12 GDZIE OGLĄDAĆ? Na którym kanale gala MB Promotions? Mateusz Borek powraca do roli promotora! Już w piątek, 20 maja, odbędzie się dwunasta gala pod szyldem MB Promotions. W walce wieczoru dojdzie do starcia Damiana Wrzesińskiego (24-2-2, 7 KO) z Ismailem Galiatano (10-3-3, 2 KO). MB Boxing Night 12 GDZIE OGLĄDAĆ? MB Boxing Night 12 TV TRANSMISJA NA ŻYWO

MB Boxing Night 12 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gala MB Promotions 12 STREAM LIVE ONLINE

Mateusz Borek powraca z galą bokserską po raz drugi w tym roku! Po marcowym MB Boxing Night 11 w Koninie przyszedł czas na dwunastą galę pod szyldem MB Promotions. Tym razem miejscem zmagań bokserów ze stajni znanego dziennikarza będzie Środa Wielkopolska, a wydarzenie jest reklamowane pod hasłem "Wielkopolska Awantura". Ma ono jeszcze większy sens, gdy spojrzy się na zestawienie walki wieczoru. Damian Wrzesiński pochodzący ze Złotowa, prywatnie kibic Lecha Poznań, zmierzy się z pochodzącym z Tanzanii Ismailem Galiatano. Dwa miesiące wcześniej Afrykańczyk przegrał na punkty z Kamilem Łaszczykiem, a teraz sprawdzi innego Polaka.

MB Boxing Night 12 GDZIE OGLĄDAĆ? Na którym kanale gala MB Promotions?

Podczas MB Boxing Night widzowie ujrzą sześć pięściarskich pojedynków. W ostatniej chwili przełożono walkę Sebastiana Ślusarczyka z Michalem Plesnikiem z powodu kontuzji tego drugiego. Mimo to, w ringu powinno być dużo emocji. Poza main eventem ciekawie zapowiada się starcie wciąż niepokonanego Tomasza Nowickiego (11-0, 3 KO), który zmierzy się z Brytyjczkiem, Loiusem Greene'em (13-3, 7 KO). 

Gala MB Boxing Night 12 odbędzie się w piątek, 20 maja. Początek walk o godzinie 19:00. Wtedy ruszy też STREAM LIVE ONLINE na stronie sport.tvp.pl oraz na Kanale Sportowym w serwisie YouTube. Z kolei od 19:55 rozpocznie się TRANSMISJA NA ŻYWO w TV na kanale TVP Sport.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze