Pies Artura Szpilki napisał wiersz. Myśli tylko o fiku miku i bzykaniu

2020-07-30 16:58 Bol
Cycu, Artur Szpilka
Autor: Instagram / Artur Szpilka Cycu, Artur Szpilka

Fani Artura Szpilki czekają na jego kolejną walkę w zawodowych ringach. Pięściarz ostatni pojedynek stoczył z Siergiejem Radczenką. Niedawno przeszedł operację i powoli dochodzi do siebie. W walce o powrót do świetnej formy pomaga mu jego ukochana, a także jego psy. Ich profil na Instagramie śledzi niemal 40 tysięcy fanów. Ostatnio "Cycu" pochwalił się zabawną rymowanką, którą napisał w odpowiedzi do komentarza taty.

Artur Szpilka jest wielkim fanem zwierząt. Razem ze swoją ukochaną wychowuje dwójkę piesków o wdzięcznych imionach Cycu i Pumba. Ich życiowe losy można śledzić na Instagramie. Regularnie "Przygody Cyca i Pumby" śledzi ponad 40 tysięcy użytkowników. Ostatnio psiaki wybrały się nad wodę. Cycu postanowił wspiąć się po drabinie, co zostało uwiecznione na fotografii, która znalazła się w mediach społecznościowych.

Szpilka wozi się autem za 250 tysięcy złotych [ZDJĘCIA]

Zdjęcie zabawnie skomentował Artur Szpilka. - Idzie Cycu po drabinie fiku miku jest w kominie - napisał "Szpila". Bardzo szybko odpowiedział mu "Cycu", który zaprezentował inną rymowankę!

Zobacz pod materiałem wideo, jaką rymowankę ułożył "Cycu", pies Szpilki!

Andrzej Kostyra ujawnia ZAROBKI w FAME MMA i KSW

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Tatuś, mam lepsze. „Idzie Cycu po drabinie fiku miku bzyka świnie" - brzmiał komentarz dodany z konta bulteriera Szpilki. Fotografia i komentarze wzbudziły wielkie rozbawienie wśród kibiców pięściarza.

Artur Szpilka rozmawia z psami na Instagramie. Zrobiły się zazdrosne! [ZDJĘCIA]

Cycu to mini bulterier, który towrzyszy Szpilce i jego narzeczonej od stycznia 2014 roku. Pumba to American Bully XL, który pojawił się w życiu pięściarza w grudniu 2016 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Cycu i wszystko jasne 😂🦌🤷🏻‍♂️ Post udostępniony przez Przygody Cyca & Pumby (@przygody.cycapumby)
Najnowsze