Łukasz Różański zostanie mistrzem świata WBC?

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Łukasz Różański zostanie mistrzem świata WBC?

Pogromca Szpilki pobije się o pas mistrza świata WBC! Wielki dzień dla Łukasza Różańskiego

2022-04-26 18:19

Łukasz Różański będzie bił się o pas mistrza świata organizacji WBC w kategorii bridger. Czy Polska doczeka się kolejnego pięściarza dzierżącego ten tytuł? W Kolumbii, w Bogocie potwierdzono, że pogromca Artura Szpilki wejdzie do ringu, by mierzyć się z Oscarem Rivasem. Naszego zawodnika czeka trudna przeprawa. Już 13 sierpnia będzie bić się o pas WBC.

Czy Polska doczeka się kolejnego mistrza świata w boksie? Lata lecą, a nasz kraj wciąż nie czeka na najważniejsze trofeum świata. To może się zmienić jeszcze w tym roku! Reprezentanci znad Wisły mogą otrzymać kilka szans na pasy. Jeden z nich może zdobyć pogromca Artura Szpilki, Łukasz Różański. Już od dawna mówiło się, że ciągle niepokonany Różański ma szansę na walkę o pas. W końcu doszlo do oficjalnego potwierdzenia świetnych wieści. W Bogocie poinformowano, że dojdzie do pojedynku Różański - Rivas o pas mistrza świata organizacji WBC w kategorii bridger.

Łukasz Różański zostanie mistrzem świata?

Łukasz Różański jest w Bogocie, gdzie podczas specjalnej konferencji prasowej poinformowano, że otrzyma szansę pojedynku z Oscarem Rivasem, który jest pierwszym posiadaczem pasa WBC w nowej kategorii wagowej bridger. Jego ostatnim przeciwnikiem był Ryan Rozicki. Kolejnym rywalem miał być Jewgienij Romanow, ale z powodu wojny na Ukrainie wywołanej przez Rosję, został wycofany ze starcia.

NIE PRZEGAP! Łukasz Różański pomaga uchodźcom. "Odzew społeczeństwa jest niesamowity, oby tylko ta wojna nie trwała latami..." [TYLKO U NAS]

Kolejny w kolejce do pasa był właśnie Polak. Łukasz Różański zmierzy się z Rivasem w sierpniu w Kolumbii. W końcu potwierdzono te fenomenalne wieści. Faworytem wydawać się może bardziej doświadczony "Kaboom", który przegrał tylko 1 z 29 starć. Niewątpliwie to Kolumbijczyk będzie najcięższym wyzwaniem dla Polaka w całej dotychczasowej karierze. Czy Różański zabierze pas i przywiezie go do Polski? Przekonamy się już niedługo!

RÓŻAŃSKI CIĘŻKO NOKAUTUJE SZPILKĘ
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze