Polski zapaśnik żartuje z Tysona Fury'ego. Wyjątkowe ZDJĘCIE ze wspólnego treningu

2019-10-22 19:40 KG
Tyson Fury
Autor: East News Tyson Fury

Wrestlingowy debiut Tysona Fury'ego nadchodzi wielkimi krokami. Na gali Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej brytyjski pięściarz zawalczy z Braunem Strowmanem, jednym z najpopularniejszych wrestlerów w federacji WWE. By pokonać dwumetrowego olbrzyma Fury ciężko trenuje, a w przygotowaniach pomaga mu Polak!

Babatunde Aiyegbusi jest jedynym przedstawicielem Polski w WWE. Były zawodnik futbolu amerykańskiego od kilku lat jest częścią federacji i występuje w brandzie NXT. Mimo że wrestling nie jest bardzo popularny w naszym kraju, postać Babatunde jest bardzo znana wśród fanów "wolnej amerykanki". Na swoim koncie na Facebooku zapaśnik pochwalił się zdjęciem ze wspólnego treningu z olbrzymem z Wilmslow.

Federacja Vince'a McMahon'a od ponad roku organizuje gale w Arabii Saudyjskiej. Bogaci szejkowie płacą ogromne pieniądze za występy największych gwiazd z tej branży. Jedną z atrakcji tegorocznej gali Crown Jewel jest bez wątpienia starcie niepokonanego pięściarza Tysona Fury'ego z Braunem Strowmanem. To niejedyne starcie zawodnika związanego ze sportami walki. Były mistrz wagi ciężkiej UFC Brock Lesnar będzie bronił pasa mistrzowskiego WWE w starciu ze swoim pogromcą z oktagonu - Cainem Velasquezem.

Mimo, że starcia w wrestlingowym świecie są reżyserowane i wszystko ma się odbyć wedle skryptu, zawodnicy muszą ciężko trenować by w ringu prezentować najlepszą formę. Przyjmowane akcje są bardzo ryzykowne i brak odpowiedniego przygotowania może prowadzić do kontuzji. Tyson Fury skupia się więc na ciężkim treningu by po występie w Arabii bez szwanku wrócić do swoich bokserskich obowiązków. Jego kolejnym występem ma być rewanż z mistrzem świata WBC Deontay'em Wilderem.