Jan Czerklewicz i Kamil Bednarek

i

Autor: Knockout Promotions Jan Czerklewicz i Kamil Bednarek

Polsko-polska bitwa w walce wieczoru gali KnockOut Boxing Night 23! Wymowny komentarz Artura Szpilki

2022-06-30 13:45

W ostatni piątek Michał Cieślak pokonał w 1. rundzie Enrico Koellinga na gali KnockOut Boxing Night 22 w Kielcach, a już 5 sierpnia kolejna gala grupy Knockout Promotions. Tym razem areną zmagań będzie amfiteatr w Mrągowie, a w walce wieczoru kibice zobaczą polsko-polskie starcie - Kamil Bednarek skrzyżuje rękawice z Janem Czerklewiczem!

Bednarek jest niepokonany na zawodowych ringach (11-0, 6 KO), z kolei Czerklewicz ma na koncie jedną porażkę (7-1, 2 KO). Czerklewicz był ostatnio zawodnikiem GIA Boxing Promotions, ale grupa zakończyła swoją działalność i pięściarz z Warszawy podpisał kontrakt z Knockout Promotions.

I już w pierwszej walce w nowych barwach Czerklewicz zmierzy się z innym zawodnikiem największej grupy boksu zawodowego w Polsce. Polsko-polskie starcia dostarczają zazwyczaj wielu emocji i tym razem nie powinno być inaczej.

Znamy datę kolejnej gali Gromda! Kubiszyn wraca do gry, w akcji także autor najszybszego nokautu w historii

Michał Cieślak brutalnie nokautuje na Knockout Boxing Night 22. Wywiad po walce

Na ten pojedynek z niecierpliwością czeka m.in. Artur Szpilka, który wpis grupy Knockout Promotions na Twitterze skomentował krótki i dosadnie. "O kur**!" - napisał były pretendent do tytułu mistrza świata.

W Mrągowie w ringu zobaczymy także Pawła Stępnia, Kamila Gardzielika, Tobiasza Zarzecznego oraz Kamila Urbańskiego.

Andrzej Wasilewski o walce Różańskiego o pas: Egzotyki nie zabraknie, ale Kinszasa to było absolutne maksimum

Andrzej Wasilewski szczerze komentuje powrót Tomasza Adamka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze