SZOKUJĄCY pomysł! Walka gigantów na LUKSUSOWEJ łodzi?

2021-01-27 13:21 bnm
Conor McGregor, Dustin Poirier
Autor: East News Conor McGregor, Dustin Poirier

Choć Conor McGregor przegrał w weekend po raz pierwszy w karierze przez nokaut, to wciąż mówi się i pisze o jego bokserskim rewanżu z Floydem Mayweatherem. Według najnowszych ustaleń do pojedynku może dojść w nietypowym miejscu.

Irlandczyk musiał uznać wyższość Dustina Poiriera. I choć przegrał w Abu Zabi, to wciąż jest bardzo łakomym kąskiem w świecie sportów walki. Wcześniej plotkowano, że McGregor zmierzy się w tym roku z Mannym Pacquiao, ale teraz ponownie powraca temat rewanżu z Mayweatherem.

Tego jeszcze nie było! Błachowicz lepszy od Conora McGregora!

W 2017 roku panowie skrzyżowali rękawice po raz pierwszy. McGregor i Mayweather zarobili wtedy gigantyczne pieniądze, ale wielki emocji między linami nie było - zgodnie z przewidywaniami Irlandczyk nie miał żadnych szans z Amerykaninem.

- Conor nie daje radu wygrywać w MMA a tak chętnie mówi o pojedynkach w boksie i to ze znakomitymi zawodnikami. Przecież Pacquiao by go ośmieszył. Tak samo jak ja. Ale skoro chce drugi raz ze mną walczyć, to chętnie ponownie udzielę mu lekcji - skomentował w swoim stylu Mayweather.

Angielski "The Sun" informuje z kolei, że do rewanżu mogłoby dojść na... luksusowej łodzi! Walkę z bliska miałaby obejrzeć garstka kibiców, ale najtańsze bilety miałyby kosztować w okolicach 2-3 tysięcy dolarów.

Kilka miesięcy temu o zorganizowaniu walki na łodzi myślał także Eddie Hearn, ale ostatecznie do starcia Anthony'ego Joshuy z Kubratem Pulewem doszło w hali Wembley Arena.

DWUMETROWY gigant! Kibic Widzewa będzie się bił na gołe pięści

Andrzej Kostyra VIDEOBLOG: Czy to moralne zarabiać tyle co Mayweather i McGregor?
Najnowsze