Uczestnicy turnieju Gromda 4

i

Autor: fot. Gromda Uczestnicy turnieju Gromda 4

To będzie krwawa Zadyma w "Mieście Grzechu"! Poznaj wszystkich uczestników gali Gromda 4

2021-02-25 11:45

Już w piątek czwarta odsłona gali Gromda, czyli walk na gołe pięści. Przed nami turniej, który wyłoni rywala dla "Vasyla" oraz trzy tzw. "extra fighty". Wśród tych, którzy staną w szranki o nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy złotych, będzie znany z bokserskich ringów Tomasz "Zadyma" Gromadzki.

Na gali Gromda 3 najlepszy okazał się "Vasyl" Halych, który w piątek będzie czekał na wyłonienia finałowego rywala. Chrapkę na bój o duże pieniądze ma wspomniany Gromadzki, który stoczył już dwa pojedynki na gołe pięści. We wcześniejszych edycjach występował jednak tylko w "extra fightach", teraz czeka go turniejowa rywalizacja.

GROMDA 4 KIEDY GALA i O KTÓREJ GODZINIE? Godzina startu gali Gromda 4 DATA. O KTÓREJ GODZINIE i którego dnia Gromda 4 26.02.2021?

"Zadyma" (172 cm wzrostu, 80 kg wagi) będzie zdecydowanie najmniejszym uczestnikiem turnieju, ale… nic sobie z tego nie robi! Na drugim biegunie znajdą się ważący ponad 100 kilogramów giganci - jak Damian "Achilles" Kowalczyk, Krzysztof "Doberman" Pietraszek i Paweł "Byku" Strzelczyk. Kto wie - być może los zetknie pracującego w zakładzie pogrzebowym Gromadzkiego z prawdziwym grabarzem? Damian "Grabarz" Zapart od lat łączy walki w różnych formułach właśnie z tym zawodem.

- Kocham się napier*****! Kiedy widzę krew budzi się we mnie bestia. Nigdy nie odpuszczam, zawsze walczę do końca -  przekonuje z kolei Adam "Psycho" Lazar. W nowej formule sprawdzi się też Dominik "Domino" Machlik - doskonale znany polskim kibicom rugby. - Chcę spróbować walki na gołe pięści, bo całe życie kochałem robić to boisku - tłumaczy ochroniarz znanych polskich celebrytów.

Piękny gest Wrzesińskiego! Pomaga choremu dwulatkowi

Uczestnicy turnieju Gromda 4

i

Autor: fot. Gromda Uczestnicy turnieju Gromda 4

Dodatkiem do kolejnej edycji turnieju będą także, zgodnie z tradycją, pojedynki specjalne. W "extra fightach" kibice będą mogli zobaczyć Piotra "Capo" Półchłopka, który na Gromdzie najpierw dzielnie próbował stawić czoła "Tysonowi", by na kolejnej gali efektownie pokonać "Lodówę". Znów pokaże się także Łukasz "GOAT" Parobiec, ale warto zwrócić szczególną uwagę na Bartłomieja "Kruszynę" Bielasa. Takiego giganta (210 cm wzrostu, 140 kg) jeszcze na Gromdzie nie było!

Piątkowa gala będzie się także wyróżniać nową scenografią, nawiązującą do filmu "Sin City: Miasto Grzechu". Transmisja gali Gromda 4: Krwawy Piątek tylko w systemie Pay-Per-View na www.gromda.tv za jedyne 19,99. zł!

Z siekierą na legendę. Gołota zarobił pół miliona [ZDJĘCIA]

UCZESTNICY TURNIEJU NA GALI GROMDA 4

- Tomasz "ZADYMA" Gromadzki (172 cm, 80 kg)

- Damian "ACHILLES" Kowalczyk (194 cm, 110 kg)

- Paweł "BYKU" Strzelczyk (196 cm, 106 kg)

- Piotr "HULK" Bączyk (190 cm, 93 kg)

- Damian "GRABARZ" Zapart (179 cm, 105 kg)

- Dominik "DOMINO" Machlik (180 cm, 105 kg)

- Krzysztof "DOBERMAN" Pietraszek (190 cm, 105 kg)

- Adam "PSYCHO" Lazar (183 cm, 92 kg)

Czerkaszyn wraca na ring! Zobacz szczegóły gali KnockOut Boxing Night 14

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze