To będzie noc potężnych ciosów! Kownacki ma wrócić na wielkiej gali w Las Vegas

2021-06-09 10:35 Rafał Mandes
Adam Kownacki
Autor: East News

W marcu zeszłego roku Adam Kownacki niespodziewanie przegrał przed czasem z Robertem Heleniusem. Od tego czasu mówi się o rewanżu, ale z powodu pandemii koronawirusa nadal do niego nie doszło. Wkrótce ma się to jednak zmienić. "Babyface" zdaniem amerykańskich mediów między linami pojawi się w wakacje, a do jego drugiego starcia z Finem ma dojść na niezwykle interesującej gali w Las Vegas.

Ta wielka gala to dopełnienie trylogii między Tysonem Furym a Deontayem Wilderem. Do ich trzeciego starcia ma dojść 24 lipca, a organizatorzy planują całą noc z wagą ciężką.

Floyd Mayweather Jr za 50 mln USD walczył z amatorem i musiał spędzić w ringu pełne osiem rund [WIDEO, ZDJĘCIA]

Główne wydarzenie mają poprzedzić trzy inne starcia w królewskiej kategorii. Zazwyczaj bardzo dobrze poinformowany Mike Coppinger z "The Athletic" zdradził, że w Las Vegas dojdzie do batalii Efe Ajagby z Frankiem Sanchezem, w ringu zobaczymy Jareda Andersona (rywal jeszcze nieznany) oraz dojdzie do rewanżu Kownackiego z Heleniusem!

Sam Kownacki z rozmowie z "Super Expressem" zaznaczył, że organizatorzy mają mu to potwierdzić jeszcze w tym tygodniu. Z kolei osoba z bliskiego otoczenia naszego pięściarza powiedziała nam, że w grę wchodzi nie tylko Las Vegas, ale dobrze znana Kownackiemu hala Barclays Center w Nowym Jorku. Wszystko ma się wyjaśnić na dniach!

Don Kasjo PRZERAŻAJĄCO o przyszłości i zdrowiu Artura Szpilki. Poważna przestroga, te słowa zatrważają

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze