Damian Jonak

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Damian Jonak po raz trzeci zmierzy się z Andrew Robinsonem

Trylogia dopełni się w Bytomiu! Znamy datę kolejnego starcia Jonak - Robinson

2022-03-07 10:07

Pierwszą walkę wygrał Andrew Robinson, w drugiej był remis. Oba te werdykty wywołały sporo kontrowersji i w efekcie wkrótce dojdzie do trzeciego starcia. Tym razem Damian Jonek zmierzy się z Brytyjczykiem w Bytomiu.

W pierwszej walce, w kwietniu 2019 roku, dwóch sędziów wskazało na Robinsona, jeden na Jonaka. W rewanżu, w listopadzie zeszłego roku, punktacja była jeszcze bliższa. Tym razem dwóch arbitrów widziało remis, jeden wygraną Polaka i w efekcie zwycięzcy nie poznaliśmy.

Po tym drugim werdykcie było mnóstwo kontrowersji. Sam Jonak nie ukrywał ogromnego rozczarowania i niemal od razu zaznaczał, że chciałby się zmierzyć z Robinsonem po raz trzeci.

Bił się z Polakami, teraz broni swojego kraju! "Nie da się opisać tego, co się dzieje w Ukrainie" [TYLKO U NAS]

I do takiej walki dojdzie! Trylogia dopełni się 22 kwietnia w Bytomiu na gali organizowanej przez grupy Tymex Boxing Promotion i Queensberry Polska. Jonak na Śląsku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, więc bilety powinny się rozchodzić jak świeże bułeczki.

Na ringu poza Jonakiem i Robinsonem zobaczymy także znanego ostatnimi czasy z występów w Gromdzie Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego, byłą mistrzynię świata Ewę Brodnicką oraz Michała Soczyńskiego i Kamila Mroczkowskiego.

Wzruszająca akcja braci Kliczko. W obliczu wojny działają ramię w ramię, zaskoczyli mieszkańców Kijowa

Jonak wraca po 30 miesiącach. "Ten rewanż siedział mi w głowie"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze