Tyson Fury pokazał ZDJĘCIA z młodości. Wygląda jak bliźniak Quentina Tarantino!

2020-04-04 12:30 JWa
Tyson Fury, Quentin Tarantino
Autor: Instagram/gypsyking101 / East News Tyson Fury, Quentin Tarantino

Tyson Fury to jeden z najpopularniejszych pięściarzy na świecie. Teraz znów jest na szczycie po tym, jak pod koniec lutego pokonał Deontaya Wildera i został ponownie czempionem królewskiej kategorii ciężkiej. Fanów często raczy zabawnymi fotkami. Tym razem Brytyjczyk zaprezentował kilka ujęć z młodości. Do złudzenia przypomina na nich słynnego reżysera Quentina Tarantino!

Tyson Fury w ciągu kilku lat zgromadził na całym świecie rzeszę fanów. Kibice uwielbiają styl bycia ekscentrycznego Brytyjczyka. Pięściarz uwielbia zaskakiwać niecodziennymi strojami, kwiecistymi wypowiedziami czy zabawnymi zdjęciami publikowanymi w internecie. Mistrz świata wagi ciężkiej tym razem postanowił wrócić nieco do przeszłości. Na Instagrama wrzucił trzy zdjęcia z przeszłości, które przypadły do gustu tysiącom obserwujących i zgromadziły w zasadzie same pozytywne reakcje w sieci. Na fotkach znany sportowiec wygląda do złudzenia podobnie, jak młody Quentin Tarantino!

Trzecia walka Tyson Fury - Deontay Wilder ODWOŁANA! Ważna informacja dla kibiców -> SPRAWDŹ POWÓD

Tyson Fury często zresztą bywa porównywany pod względem wyglądu do znanego reżysera ze Stanów Zjednoczonych. Na zdjęciach z młodości brytyjski sportowiec prezentuje się m.in. z ukochaną żoną Paris i ojcem, który przez całą karierę mocno go wspiera.

Tyson Fury 22 lutego tego roku wrócił na szczyt królewskiej kategorii ciężkiej. W Las Vegas pokonał Deontaya Wildera przez techniczny nokaut w 7. rundzie i wywalczył pas WBC.

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.