Trzecia walka Tyson Fury - Deontay Wilder ODWOŁANA! Ważna informacja dla kibiców

2020-03-25 10:49 JWa
Deontay Wilder - Tyson Fury
Autor: EastNews Deontay Wilder - Tyson Fury

Od jakiegoś czasu kibice zastanawiali się czy hitowe trzecie starcie Tyson Fury - Deontay Wilder dojdzie do skutku. Przez światową pandemię koronawirusa pierwotna data 18 lipca stanęła pod ogromnym znakiem zapytania. Teraz wiemy już więcej. Z najnowszych informacji wynika, że pojedynek latem tego roku na pewno się nie odbędzie!

Do tej pory byliśmy świadkami dwóch walk Tyson Fury - Deontay Wilder. Za pierwszym razem sędziowie orzekli w ich pojedynku remis. Ostatnia walka okazała się wielkim hitem i wspaniałym powrotem "Króla Cyganów" na szczyt wagi ciężkiej. W siódmej rundzie pokonał "Bronze Bombera" przez techniczny nokaut i zgarnął pas WBC. Nie minęło wiele czasu i już usłyszeliśmy o trzeciej odsłonie ringowej batalii. Tym razem jedni z najlepszych pięściarzy na świecie mieli stanąć w szranki 18 lipca. Ta walka jednak nie dojdzie do skutku.

Super Raport - odcinek 2

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Głos w elektryzującej kibiców sprawie zabrał Bob Arum. Promotor brytyjskiego pięściarza nie pozostawił żadnych złudzeń. - Na pewno nie! - odpowiedział na pytanie dziennikarza ESPN o to czy walka Fury - Wilder odbędzie się zgodnie z planem.

Tak śpiewa Tyson Fury! -> ZOBACZ WIDEO!

- Póki co musimy zrobić krok do tylu. Boks to nie jest odizolowane środowisko, jest częścią wszystkiego, co dzieje się na świecie. Być może uda się doprowadzić do tej walki na początku października - dodał po chwili promotor.

Jak koronawirus wpływa na sport? Sprawdź: