Ołeksandr Usyk, Anthony Joshua

i

Autor: AP PHOTO/HASSAN AMMAR Ołeksandr Usyk, Anthony Joshua

Usyk vs Joshua 2

Usyk - Joshua 2 kiedy walka Usyk - Joshua 2 Ołeksandr Usyk - Anthony Joshua 2 rewanż Usyk - Joshua DATA, GODZINA kiedy walka Usyk - Joshua 2?

2022-08-18 12:49

Usyk - Joshua 2 kiedy walka Usyk - Joshua 2 Ołeksandr Usyk - Anthony Joshua 2 rewanż Usyk - Joshua DATA, GODZINA kiedy walka Usyk - Joshua 2? Pierwsze starcie Usyk - Joshua wzbudziło ogromne emocje kibiców sportów walki. Poprzez jednogłośną decyzję wygrał wtedy Usyk, który tym samym zdobył pasy WBO, IBF, WBA oraz IBO w kategorii ciężkiej. Teraz czas na walkę Usyk - Joshua 2, która już od dawna elektryzuje fanów. Sprawdźcie, kiedy Usyk - Joshua 2 Ołeksandr Usyk - Anthony Joshua 2 rewanż Usyk - Joshua DATA, GODZINA kiedy walka Usyk - Joshua 2?

Usyk - Joshua 2 kiedy walka Usyk - Joshua 2 Ołeksandr Usyk - Anthony Joshua 2 rewanż Usyk - Joshua DATA, GODZINA kiedy walka Usyk - Joshua 2?

Pierwsze starcie Usyk - Joshua rozgrzewało fanów sportów walki do czerwoności jeszcze na długo, zanim panowie spotkali się w ringu i nie ma się co dziwić. Na szali znalazły się bowiem pasy WBO, IBF, WBA oraz IBO w kategorii ciężkiej, które ostatecznie padły łupem Ołeksandra Usyka, który wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów. Od tego czasu, czyli września ubiegłego roku zmieniło się jednak bardzo dużo. Pięściarz z Ukrainy nie mógł w pełni skupić się na przygotowaniach do starcia Usyk - Joshua 2, bowiem po wybuchu wojny na Ukrainie, wybrał się do swojej ojczyzny, aby pomóc w odpieraniu sił rosyjskich wojsk. Ostatecznie jednak opuścił Ukrainę, aby w pełni skupić się na najbliższym celu, czyli przygotowaniach do walki Usyk - Joshua 2, która już niebawem. Sprawdźcie, kiedy dojdzie do wielkiego rewanżu Usyk - Joshua 2, w dalszej części artykułu.

NIE PRZEGAP: Tak mieszka Robert Burneika! Dom "Hardkorowego Koksa" robi piorunujące wrażenie. Niewielu pogardziłoby takim mieszkaniem

Sonda
Kto wygra walkę Usyk - Joahua 2?
Szymon Kołecki walczy o powrót do zdrowia. "To jest niemożliwe, żebym wrócił w najbliższym czasie do walki' | Andrzej Kostyra

KIEDY walka Usyk - Joshua 2 DATA, GODZINA Usyk - Joshua 2 kiedy walka Ołeksandr Usyk - Anthony Joshua 2 rewanż Usyk - Joshua DATA

Walka Usyk - Joshua 2 jest zaplanowana na najbliższą sobotę 20 sierpnia, podczas gali w Arabii Saudyjskiej. Starcie Usyk - Joshua 2 będzie walką wieczoru nadchodzącej gali i można spodziewać się, że zawodnicy pojawią się w ringu ok. godziny 23:30 czasu polskiego. TRANSMISJA NA ŻYWO z walki Usyk - Joshua 2 prowadzona będzie jedynie za pośrednictwem platformy "DAZN". RELACJA NA ŻYWO z walki Usyk - Joshua 2 prowadzona będzie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Kolejna walka Mariusza Pudzianowskiego w KSW za pasem?! "Dominator" ujawnił ważne informacje, zdradził swój plan

Najnowsze