Grzegorz Skrzecz nie żyje

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS

pogrzeb skrzecza

Wiemy, kiedy pogrzeb Grzegorza Skrzecza. Zmarły pięściarz spocznie obok swojej matki

2023-02-17 16:42

Kiedy media obiegła informacja o śmierci Grzegorza Skrzecza, świat spotu pogrążył się w żałobie. Pięściarz, olimpijczyk z Moskwy oraz medalista mistrzostw świata miał zaledwie 65 lat. Kilka dni po jego śmierci ustalono termin pogrzebu Grzegorza Skrzecza, który odbędzie się 24 lutego. Pięściarz spocznie na cmentarzu w Warszawie, w rodzinnym grobowcu obok swojej matki.

Grzegorz Skrzecz bez dwóch zdań zaliczał się do grona najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie polskiego boksu, dlatego też szokujące informacje o jego śmierci wstrząsnęły światem sportu w naszym kraju. Kolejne informacje o przyczynach odejście olimpijczyka z Moskwy również wzbudziły sporo emocji. Kilka dni po śmierci Grzegorza Skrzecza, który odszedł mając zaledwie 65 lat ustalono, kiedy odbędzie się nabożeństwo żałobne oraz pogrzeb medalisty mistrzostw świata. 

Ustalono datę pogrzebu Grzegorza Skrzecza. Polski pięściarz zostanie pochowany w rodzinnym grobowcu

Urodzony w sierpniu 1958 roku Skrzecz zostanie pochowany w przyszły piątek, 24 lutego. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się o godzinie 12:30 w kościele św. Wincentego na Bródnie. Po mszy świętej, ciało polskiego pięściarza zostanie złożone na lokalnym cmentarzu, w rodzinnym grobowcu. Grzegorz Skrzecz spocznie obok swojej matki, jak poinformował jego przyjaciel, Andrzej Kostyra. 

Wiemy kiedy pogrzeb Grzegorz Skrzecza. Zmarły pięściarz spocznie obok swojej matki

Grzegorz Skrzecz to nie tylko olimpijczyk z Moskwy, ale także brązowy medalista mistrzostw świata w Monachium 1982 oraz brązowy medalista mistrzostw Europy z Warny 1983. Był również aktorem, a fani kina mogą kojarzyć go z występów m.in. w filmach "Sztos", "Chłopaki nie płaczą", " Poranek Kojota", "E=mc2". 

NIE ŻYJE Grzegorz Skrzecz. ODSZEDŁ KAWAŁEK mojej DUSZY... l Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze