Zagadkowa śmierć matki dzieci Floyda Mayweathera Jra! Znaleziono ją martwą w samochodzie

2020-03-11 17:21 MSo
Floyd Matweather Jr
Autor: EastNews Floyd Matweather Jr

Bardzo przykre wieści napłynęły ze Stanów Zjednoczonych! Jak informuje amerykańskie "TMZ.com", policja odnalazła w samochodzie ciało Josie Harris. Kobieta nie żyła w chwili przyjazdu służb i znajdowała się w aucie tuż pod swoim domem. Wstępnie w toku śledztwa wykluczono udział osób trzecich!

40-letnia Josie Harris została odnaleziona martwa we własnym samochodzie tuż pod domem. Jak informuje TMZ.com, policja otrzymała zgłoszenie o 21:30 i pojawiła się szybko na miejscu zdarzenia. Choć okoliczności jej śmierci są zagadkowe, to policja na razie wyklucza udział osób trzecich. Śledztwo toczone jest w sprawie zgonu, a nie zabójstwa.

Legendarny bokser miał z nią trójkę dzieci - dwóch synów i córkę. Floyd Mayweather Jr pozostawał z nią w związku przez 15 lat do 2010 roku. Wówczas kobieta oskarżyła go o przemoc domową, czego świadkiem miało być ich potomstwo. Policję o sytuacji poinformował jeden z synów.

Mayweather Jr miał ją szarpać za włosy. Bokser bronił się, że kobieta była pod wpływem narkotyków i próbował chronić swoją rodzinę. Sprawa nadal się toczy, Josie Harris domagała się dwudziestu milionów dolarów odszkodowania. 

Floyd Mayweather Jr stoczył 50 zawodowych pojedynków w zawodowej karierze, z których wygrał aż 27. Ostatni raz pokonał w 2017 roku Conora McGregora, legendę sportów walki, byłego mistrza organizacji UFC. Znokautował Irlandczyka w dziesiątej rundzie.

Najnowsze