Aj wygrywa w debiucie! Fit Lovers potężnie znokautowany!

2022-05-14 22:24
Aj Josef
Autor: Akpa

Na Fame MMA 14 doszło zmiany rywali przed galą. Jedną z nich był przeciwnik AJ, którym w ostatniej chwili został Mateusz "Fit Lovers" Janusz, który nie miał dużo czasu na przygotowanie do walki. "Fit Lovers" nie był stawiany w roli faworyta, ale AJ także musiał zmienić taktykę. Ostatecznie nie było niespodzianki w tej walce i Josef potężnie znokautował "nowego" przeciwnika.

Debiutujący AJ Josef miał zmierzyć się z Robertem Karasiem. Pomimo, że walka była jedną najbardziej wyczekiwanych przez fanów Fame MMA, nie doszła do skutku i w zastępstwie wystąpił Mateusz "Fit Lovers" Janusz, który miał bardzo krótki czas na przygotowanie. 

Potężna bomba spadła na rząd PiS od Mariusza Pudzianowskiego. W czuły punkt, to zaboli Morawieckiego

Walkę świetnie rozpoczął Matt Fit Lovers, który obalił rywala potężnym ciosem. Jako że walka odbywała się w formule K1, to nie mógł on dokańczać rywala w parterze, który jednak był liczony. To być może uratowało AJ'a, który później doszedł do głosu, mocno obijał przeciwnika pięściami, kolanami, aż w końcu posłał go na deski prawym sierpowym. Mateusz "Fit Lovers" Janusz był liczony, ale wrócił do walki. AJ nie pozwolił mu jednak na wiele, znów dopadł do rywala, złapał go i znokautował precyzyjnym kolanem na twarz!

Lewandowski odejdzie z Bayernu?! Tomaszewski rozjeżdża: Mam nadzieję, że ta opera mydlana już się skończyła [TYLKO U NAS]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze