Artur Szpilka

i

Autor: Tomasz Radzik SE Artur Szpilka

Artur Szpilka zmieszany z błotem! Internauci byli bezlitośni, pięściarz musiał zdecydować się na radykalny krok

2022-05-31 14:56

Pomimo tego, że debiut Artura Szpilki w KSW wciąż przed nim, pięściarz już może powiedzieć, że nie ma łatwego wejścia do organizacji. Po oficjalnym ogłoszeniu jego walki z Siergiejem Radczenko na KSW 71, internauci najechali na profile Szpilki w mediach społecznościowych i byli dla niego bezlitośni. Wszystko to sprawiło, że nowy nabytek KSW musiał zdecydować się na radykalne kroki.

W karcie walk kolejnych gal federacji KSW nie brakuje mocnych nazwisk i jak się okazało, podczas zbliżającego się KSW 71 kibice wreszcie doczekają się debiutu Artura Szpilki w oktagonie. Pięściarz, zgodnie z zapowiedziami zmierzy się w Toruniu z Siergiejem Radczenko, co zostało oficjalne zapowiedziane przed kilkoma dniami, podczas gali KSW 70. W mediach społecznościowych szybko pojawiła się grafika zapowiadająca to starcie, którą na swoim Instagramie opublikował również Artur Szpilka. Pięściarz nie mógł się jednak spodziewać tego, co nastąpiło chwilę później.

Kamila Wybrańczyk odsłoniła piersi publicznie! Reakcja była błyskawiczna, ale gwiazda HIGH League 3 postawiła na swoim

Artur Szpilka musiał podjąć radykalne kroki. Wszystko przez internautów, którzy byli bezlitośni

Sportowcy rywalizujący w wielu dyscyplinach niejednokrotnie mogli przekonać się już na swojej skórze, że droga sławnego sportowca nie jest usłana różami, a internauci potrafią być bezlitośnie. Najnowszym tego przykładem jest chociażby Michał Materla, który naczytał się wielu przykrych słów po porażce z Mariuszem Pudzianowskim. Teraz jego los podzielił Artur Szpilka, który szybko zdecydował się na radykalny krok.  

Radczenko o walce ze Szpilką na gali KSW: Tym razem sędziowie nie będą już potrzebni! [TYLKO U NAS]

Sonda
Czy Artur Szpilka poradzi sobie w KSW?
Analizujemy wygraną Pudzianowskiego na KSW 70

Internauci zmieszali Artura Szpilkę z błotem! Byli bezlitośni dla pięściarza. Szybko musiał podjąć radykalne kroki

Kiedy tylko na profilu "Szpili" pojawił się plakat zapowiadający jego kolejną walkę, natychmiast pojawiła się masa komentarzy od krytyków pięściarza. - Niestety ale nie wróżę Ci sukcesu, podzielisz losy Izu - napisał pod zdjęciem jeden z internautów. - Dostaniesz takie same bęcki jak Materla od Pudziana zarobił - dodał kolejny z użytkowników Instagrama. To sprawiło, że Artur Szpilka szybko zmienił swój instagramowy profil na prywatny, aby ograniczyć ilość nieprzychylnych komentarzy. 

Kamila Wybrańczyk nie wytrzymała! Wymowny wpis gwiazdy HIGH League 3, chodzi o walkę Pudzian - Materla. Musiała to powiedzieć głośno

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze