Błachowicz - Anderson O KTÓREJ GODZINIE walka? UFC: Błachowicz - Anderson GODZINA walki O KTÓREJ GODZINIE walczy Błachowicz KIEDY walka

2020-02-15 4:11 CH
Błachowicz Anderson KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE walka
Autor: EastNews Błachowicz Anderson KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE walka

Błachowicz - Anderson O KTÓREJ GODZINIE walka? KIEDY walczy Błachowicz UFC Błachowicz - Anderson GODZINA walki. Jan Błachowicz wraca do klatki UFC. Na gali UFC Fight Night w Nowym Meksyku polski wojownik stoczy rewanżową walkę z Coreyem Andersonem. W pierwszym pojedynku górą był Amerykanin. Błachowicz zapowiada, że weźmie srogi rewanż i zrobi kolejny krok w kierunku walki o pas. Dobrze wie jednak, że potrzebuje nie tylko zwycięstwa, ale też efektownej wygranej. KIEDY walka Błachowicz - Anderson na UFC O KTÓREJ GODZINIE walczy Błachowicz.

KIEDY walka Błachowicz - Anderson O KTÓREJ GODZINIE?

Jan Błachowicz cały czas cierpliwie czeka na walkę o pas mistrza UFC w wadze półciężkiej. Kolejnym krokiem ma być zwycięstwo nad Coreyem Andersonem. Pierwszą walkę Polak stoczył z Amerykaninem dawno. W 2015 roku "Cieszyński Książę" przegrał decyzją sędziów po trzech rundach walki. To była jedna z pierwszych walk Błachowicza w UFC. Od tego czasu Polak, który przeszedł do największej federacji MMA na świecie z KSW, zrobił bardzo duże postępy. I wierzy, że rewanżowa walka z Andersonem będzie wyglądać zupełnie inaczej niż pierwsze starcie. - To inna walka i zupełnie inna historia z innym zakończeniem - mówi Polak. Faworytem bukmacherów jest jednak Amerykanin, który jest wyżej w rankingu niż Polak. Błachowicz po klęsce w walce ze słynnym Thiago Silvą (TKO po ciosach pięściami w parterze) wygrał dwa ostatnie pojedynki. Najpierw znokautował Luke'a Rockholda, a ostatnio po niezbyt porywającym starciu wygrał na punkty z Brazylijczykiem Ronaldo Souzą. Żeby zasłużyć wreszcie na walkę o pas potrzebuje efektownego zwycięstwa.

Błachowicz - Anderson GODZINA walki na gali UFC

Pojedynek Jan Błachowicz - Corey Anderson to walka wieczoru na gali UFC Fight Night w Rio Rancho (Nowy Meksyk). Polak przed hitowym starciem odpowiedział na pytania fanów na oficjalnym profilu organizacji na Facebooku. 35-latek przyznał, że jeśli marzy o mistrzowskim pojedynku, to musi nie tylko pokonać Andersona, ale i zrobić to w efektownym stylu. "Cieszyński Książę" zdradził też, że największe przerażenie wywołuje u niego... latanie samolotem. - Tego boję się najbardziej. Nienawidzę latać - przyznał otwarcie. Polak lubi za to pizzę. - Szynka, grzyby i ser - tak brzmi ulubiona kombinacja smaków Błachowicza.

Błachowicz - Anderson KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE walczy

Jan Błachowicz - Corey Anderson KIEDY walka? O KTÓREJ GODZINIE i gdzie TRANSMISJA TV? Gala UFC Fight Night w Nowym Meksyku już w nocy z soboty na niedzielę 15-16 lutego. Walka Błachowicz - Anderson to pojedynek wieczoru. Transmisja karty głównej gali UFC Fight Night: Anderson vs Blachowicz 2 od godziny 2.00 w Polsacie Sport. Początek walki Błachowicz - Anderson ok. godziny 5:00 rano polskiego czasu. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online.

Najnowsze