Jan Błachowicz

i

Autor: YouTube/Ivan Garcia Prieto

Błachowicz – Rakić Transmisja TV Błachowicz – Rakić gdzie oglądać NA ŻYWO w TV 15.05 Błachowicz - Rakić LIVE ONLINE Błachowicz walka gdzie obejrzeć

2022-05-14 16:21

Błachowicz – Rakić Transmisja TV Błachowicz – Rakić gdzie oglądać NA ŻYWO w TV 15.05 Błachowicz - Rakić LIVE ONLINE Błachowicz walka gdzie obejrzeć? Jan Błachowicz kilka miesięcy temu stracił pas mistrza UFC po bolesnej porażce z Golverem Teixeirą. Polak, aby wrócić na szczyt, znów musi udowodnić swoją wartość. Pierwszym krokiem do kolejnej walki mistrzowskiej będzie starcie z Aleksandarem Rakiciem. Błachowicz – Rakić na jakim kanale? UFC: Błachowicz – Rakić LIVE ONLINE.

Błachowicz – Rakić TV Transmisja Błachowicz – Rakić gdzie obejrzeć 15.05?

Jan Błachowicz to zdecydowanie jeden z najlepszych polskich zawodników MMA. „Cieszyński Książę” jako pierwszy Polak sięgnął po pas mistrza UFC, czyli najlepszej federacji mieszanych sztuk walki na świecie. Niestety, po pierwszej obronie pasa w walce z Israelem Adesanyą, nie udało mu się utrzymać tytułu mistrzowskiego w starciu przeciwko Gloverowi Teixeirze. Błachowicz został poddany przez Brazylijczyka już w drugiej rundzie walki.

Błachowicz – Rakić transmisja NA ŻYWO online Błachowicz – Rakić gdzie oglądać w TV?

„Cieszyński Książę” był wyraźnie słabszy od Teixeiry i z tego powodu trudno było oczekiwać, że od razu dostanie szansę na rewanż z Brazylijczykiem. Były mistrz wagi półciężkiej musi więc znów pokazać, że zasłużył na walkę o pas, a pierwszym jego rywalem będzie Aleksandar Rakić. O 9 lat młodszy Austriak ma za sobą dwie wygrane z rzędu i pokonanie Błachowicza pozwoliłoby mu na kolejny skok w rankingu.

Walka Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. Będzie to starcie wieczoru podczas gali UFC w Las Vegas. To zaś sprawia, że zawodnicy w klatce powinni pojawić się najwcześniej po godzinie 5, a najprawdopodobniej starcie rozpocznie się w okolicach godziny 6. Transmisja z gali na kanale Polsat Sport, transmisja online dostępna będzie natomiast w usłudze Polsat Box Go. Relacja na żywo z walki Błachowicz – Rakić na portalu sport.se.pl!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze