Błachowicz - Teixeira TV TRANSMISJA NA ŻYWO Za chwilę walka! Gdzie oglądać UFC 267 Błachowicz walka w TV dzisiaj Na jakim programie UFC w TV 30.10

2021-10-30 22:18
Błachowicz - Teixeira Transmisja TV NA ŻYWO Gdzie oglądać UFC 267 Błachowicz walka w TV dzisiaj Na jakim programie UFC w TV 30.10
Autor: UFC Błachowicz - Teixeira Transmisja TV NA ŻYWO Gdzie oglądać UFC 267 Błachowicz walka w TV dzisiaj Na jakim programie UFC w TV 30.10

Błachowicz - Teixeira TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie obejrzeć UFC 267 Na którym kanale Błachowicz w TV dzisiaj NA ŻYWO UFC w TV Na jakim programie 30.10. Kibice MMA na całym świecie odliczają już godziny i minuty dzielące ich od walki Jana Błachowicz z Gloverem Teixeirą o pas mistrza UFC w wadze półciężkiej. Broni go Polak, który jest faworytem. Za nami już walka Michała Oleksiejczuka, który popisał się efektownym nokautem w pierwszej rundzie. Za chwilę w oktagonie pojawi się też Marcin Tybura. Gala UFC w TV dzisiaj Gdzie oglądać walkę Błachowicz- Teixeira Transmisja TV NA ŻYWO Na jakim programie Błachowicz walka w TV dzisiaj 30.10.

  • Jan Błachowicz broni pasa mistrza UFC na gali w Abu Zabi
  • Sprawdź gdzie oglądać walkę Błachowicz - Teixeira w TV dzisiaj 30.10
  • Zobacz na jakim programie Błachowicz walka w TV Gala UFC TRANSMISJA TV

Błachowicz - Teixeira TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie obejrzeć UFC Błachowicz w TV dzisiaj 30.10

Jan Błachowicz na gali UFC 267 w Abu Zabi bronić mistrzowskiego pasa w kategorii półciężkiej w pojedynku z Brazylijczykiem Gloverem Teixeirą. Polak powalczy w walce wieczoru i jako mistrz UFC zarobi za ten pojedynek ogromne pieniądze. Oficjalnej listy zarobków nie podano, ale zdaniem portalu sportszion.com Błachowicz dostanie za ten pojedynek 750 tysięcy dolarów a to tylko podstawowa premia gwarantowana. Do tej wypłaty mogą dojść dodatkowe pieniądze za zwycięstwo, premia za występ wieczoru, wpływy od sponsorów a do tego pieniądze z pay-per-view (Błachowicz ma zagwarantowany procent z wpływów). Zdaniem portalu Glover Teixeira zarobi sporo mniej, ale też dużo. Gwarantowana premia dla Brazylijczyka to 500 tysięcy dolarów. Błachowicz zapoluje na nokaut, ale zapewnia, że jest gotowy na dosłownie każdy scenariusz. Podkreśla, że może walczyć na pełnym dystansie. – Jestem gotowy na 25 minut boju, bo to może być ostatnia szansa Glovera na pas - mówi Błachowicz.

Błachowicz - Teixeira GDZIE OGLĄDAĆ walkę Gala UFC w TV dzisiaj Na jakim programie 30.10

Jan Błachowicz przed walką z Gloverem Teixeirą jest faworytem, ale spodziewa się bardzo ciężkiej walki z brazylijskim weteranem. - Glover zrobi wszystko, by  zdobyć pas i zostać mistrzem. Mam nadzieję, że skończę go szybciej. Wizualizuję sobie nokaut w drugiej lub trzeciej rundzie – zdradził Błachowicz. Teixeira nie walczy od prawie roku, co może mieć znaczenie. – Pamiętajmy o tym, że jeśli zawodnik nie walczy przez rok, to rdzewieje. Ale bądźmy przygotowani na najmocniejszego Teixeirę, jaki może być – mówi trener Robert Złotkowski, trener Błachowicza. – Jeśli Glover otrzyma mocny cios, to będzie się kleił, spychał na siatkę i szukał obaleń. Będzie próbował zaskoczyć Janka. I nawet jeśli mu się to uda, to jesteśmy przygotowani na parter, obronę, a nawet kontry – dodaje Robert Jocz, drugi z trenerów polskiego mistrza.

Błachowicz walka w TV dzisiaj 30.10 Na którym kanale gala UFC w TV dzisiaj

Błachowicz walka w TV dzisiaj 30.10 Na którym kanale gala UFC w TV dzisiaj

Przed walką Jan Błachowicz i Glover Teixeira wypowiadali się o sobie z szacunkiem, a "Cieszyński Książę" najpierw odśpiewał świętującemu 42. urodziny rywalowi 100 lat, a potem wręczył mu... piwo z browaru w Cieszynie. W oktagonie już tak wesoło nie będzie. Atmosfera przed starciem w Abu Zabi gęstnieje, a Błachowicz i Teixeira na ceremonii ważenia znów mieli okazję spojrzeć sobie w oczy. Polak jest pewny siebie i zamierza rozstrzygnąć pojedynek w stójce. Specjalizujący się w brazylijskim jiu-jitsu Glover Teixeira z pewnością będzie starał się sprowadzić walkę do parteru, ale na jego mocne ciosy Błachowicz też musi uważać. – Mam wszystko, by go zatrzymać i znokautować. Każda walka zaczyna się w stójce i tak zaczniemy też tutaj – powiedział mistrz, podkreślając, że powinien dominować nad rywalem.

Błachowicz - Teixeira w TV Na jakim programie walka Gdzie oglądać UFC 30.10

Jan Błachowicz przed obroną mistrzowskiego pasa UFC w wadze półciężkiej jest gotowy na dosłownie każdy scenariusz. Polak wierzy, że uda mu się znokautować Glovera Teixeirę, ale podkreśla, że może walczyć na pełnym dystansie. – Jestem gotowy na 25 minut boju, bo to może być ostatnia szansa Glovera na pas - mówi Błachowicz. - Glover zrobi wszystko, by go zdobyć i zostać mistrzem. Mam nadzieję, że skończę go szybciej. Wizualizuję sobie nokaut w drugiej lub trzeciej rundzie – zdradził Błachowicz, przyznając, że cały czas nie brakuje mu motywacji. – Sportowo czuję się spełniony, ale i tak czuję ogień. Mam ten niedosyt. Prywatnie? Wydaje mi się, że zdobycie pasa mnie nie zmieniło, że jestem cały czas tym samym Jankiem – przyznał polski mistrz.

ZOBACZ: Jan Błachowicz ZAROBKI w UFC: Wiemy, ile Błachowicz zarobił za walkę z Teixeirą! To prawdziwa FORTUNA!

Błachowicz - Teixeira TV Transmisja NA ŻYWO Na jakim programie UFC w TV dzisiaj

Gala UFC 267 w Abu Zabi i walka Jan Błachowicz - Glover Teixeira dzisiaj czyli w sobotę 30 października 2021 r. Transmisja TV z gali UFC 267 i walki Błachowicz - Teixeira na antenie Polsatu Sport. Początek transmisji o godzinie 18 polskiego czasu.

Sonda
UFC 267: Kto wygra walkę Błachowicz - Teixeira?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze