Artur Sowiński

i

Autor: Daniel Szura Artur Sowiński

Były mistrz KSW zawalczyłby z Najmanem! Chce za to olbrzymie pieniądze

2021-09-02 12:22

Artur "Kornik" Sowiński jest jednym z popularnych polskich zawodników sportów walki. Czy były mistrz KSW ze swoim statusem byłby jednak gotowy, aby zmierzyć się z Marcinem Najmanem? Okazuje się, że... jak najbardziej! Wszystko jest kwestią odpowiednej ceny. Ciekawe wieści pojawiły się po poddaniu "Kornika" badaniem wariografem, co uczyniła organizacja EFM SHOW.

W Polsce walki organizuje wiele różnych organizacji. Niektóre stawiają na czysto sportowe emocje, inni natomiast na tzw. "freak fighty", a więc pojedynki zawodników nieco mniej utalentowanych w dyscyplinie, ale gwarantujących olbrzymie show. Stąd też kombinacji i różnego rodzaju sposobów na zapewnienie ogromnej dozy rozrywki jest wiele. Teraz organizacja EFM SHOW postanowiła zbadać, czy możliwe jest połączenie... mistrza KSW z Marcinem Najmanem!

Zobacz też: W jednej chwili zarobił ponad 14 milionów złotych. Poznajcie polskiego szczęściarza

"Artur "Kornik" Sowiński to kolejny zawodnik, którego organizacja EFM SHOW poddała badaniu wykrywaczem kłamstw. To urządzenie mierzące reakcje fizjologiczne organizmu, które są efektem odczuwanych przez badanego emocji. Kiedy kłamiemy, odczuwamy emocje, a zatem ich pomiar może wskazać, czy w danej sytuacji mówimy prawdę, czy nie.Dla "Kornika" czas na prawdę pięści nadejdzie 11 września w Bułgarii kiedy to w mistrzowskim pojedynku zmierzy się z doświadczonym Antonem Kuivanenem. Badanie wykrywaczem kłamstw to jedynie niewinna rozgrzewka. Czy Kornik z tego badania wyjdzie bez szwanku? A może przyzna, że przebiera się w damskie ciuszki i że potajemnie kibicuje Marcinowi Najmanowi. Czas na moment prawdy!" - czytamy w tekście przygotowanym przez EFM SHOW!

Jak się okazuje, Sowiński byłby gotowy zawalczyć z Najmanem, choć uczyniłby to wyłącznie za gigantyczne pieniądze! Szczegóły w powyższej publikacji wideo.

Łukasz Kaczmarek przed ME siatkarzy: To nie będzie impreza pocieszenia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze