GROMDA 13

i

Autor: Gromda

GROMDA 13

Co za nokaut na GROMDA 13! Bullet zgaszony po kilku sekundach, potężny cios Basque’a!

2023-05-26 21:45

Ależ sceny na gali GROMDA 13! W pojedynku między Landerem 'Basque’ Sereyem i Bulletem doszło do bardzo potężnego nokautu, który przejdzie do historii federacji. Ledwie po kilku sekundach Bullet znalazł się w pozycji przegranej, po potężnym ciosie. Co za sceny!

Byliśmy świadkami wielkich grzmotów w trakcie gali GROMDA 13! W trakcie turnieju ćwierćfinałowego federacji, która jest słynna dzięki organizacji walk na gołe pięści doszło do scen, które już na zawsze zapiszą się w historii federacji. Byliśmy świadkami wielkiego i bardzo szybkiego nokautu w wykonaniu Basque'a, który bardzo pewnie pokonał Bulleta! Co za sceny!

Basque rozgromił Bulleta! Błyskawiczny nokaut na gali GROMDA 13

W trakcie gali Gromda dochodzi do bardzo wielu wyjątkowo mocnych pojedynków na gołe pięści i byliśmy świadkami takiego typu starcia właśnie w trakcie pojedynku między Basque'iem a Bulletem. Basque przejął inicjatywę od samego poczatku walki i zaczął okładać Bulleta wieloma, mocnymi ciosami. Zamknął Bulleta pod siatką, po czym wymierzył mocny, prawy sierpowy, który całkowicie odciął Bulleta po zaledwie 20 sekundach! Bullet osunął się na nogi i nie był w stanie kontynuować pojedynku.

- Zaskoczył mnie. Silny chłopak (...). Szybki silny, trafił dobrze i tyle. Wygrał lepszy i po sprawie - mówił Bullet tuż po przegranym pojedynku. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze