Conor McGregor

i

Autor: Instagram/ thenotoriousmma Conor McGregor

Conor miał wypadek

Conor McGregor potrącony przez samochód! Gwiazdor UFC miał wypadek. Wiemy, co z jego stanem zdrowia

2023-01-28 8:04

Fani Conora McGregora mogli najeść się dużo strachu, kiedy gruchnęła wieść, że Conor McGregor miał wypadek i został potrącony przez samochód w czasie przejażdżki rowerowej. Ostre światło oślepiło kierowcę, który nie zauważył gwiazdora UFC i w niego wjechał. Informacjami tymi podzielił się sam poszkodowany, który od razu dodał, że na szczęście nic mu się nie stało.

Niebezpieczeństwo czyha na nas na każdym kroku, o czym przekonało się już wielu ludzi, w tym niestety Conor McGregor. O wypadek nietrudno nawet w pobliżu naszego domu, a zbiór kilku czynników może doprowadzić niekiedy do tragedii. Tym razem na szczęście skończyło się na strachu, jednak od tragedii gwiazdora UFC dzieliło naprawdę niedużo. Irlandzki zawodnik MMA wybrał się na przejażdżkę rowerową, kiedy został potrącony przez samochód. Całe zajście opisał na swoim Instagramie. 

Samochód uderzył w Conora McGregora! Niebezpieczne zdarzenie podczas jazdy na rowerze

Gwiazdor UFC mógł nieźle wystraszyć swoich fanów z całego świata, kiedy opublikował na swoim Instagramie zdjęcie roweru leżącego na środku jezdni. W opisie posta wyjaśnił, że został potrącony przez kierowcę podczas swojej przejażdżki, jednak szybko dodał, że na szczęście nic poważnego mu się nie stało, a także usprawiedliwił sprawcę zdarzenia tłumacząc, że ten nie mógł zareagować. Wszystko przez niekorzystną pogodę. 

Conor McGregor potrącony przez samochód! Gwiazdor UFC miał wypadek. Wiemy, co z jego stanem zdrowia

- Zostałem potrącony od tyłu. Kierowcę oślepiło ostre słońce i nie był w stanie mnie widzieć. Z impetem na mnie najechał. Dzięki Bogu, to jednak nie mój czas. Dziękuję też wrestlingowi i judo, dzięki którym wiem, jak upadać. - napisał w mediach społecznościowych Irlandczyk opisując niebezpieczne zdarzenie ze swoich udziałem. Na szczęście tym razem skończyło się jedynie na strachu, jednak mogło być o wiele gorzej. 

Zobaczcie, jak przez lata zmienił się Conor McGregor, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy Conor McGregor powinien zakończyć już karierę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze