Daniel Magical FAME MMA

i

Autor: YouTube ZRZUT EKRANU Daniel Magical FAME MMA

"Nie" dla Magicala?!

Daniel Magical wystąpi na gali FAME MMA z Rafonixem? Jest komentarz federacji! Wszystko już jasne

2023-01-14 12:50

"Daniel Magical" zawalczy dla organizacji FAME MMA? Takie plotki pojawiły się tuż po wyjściu z więzienia przez patostreamera. Potencjalnie mówiło się o rewanżu z "Rafonixem", innym patostreamerem. Federacja FAME MMA zabrała jasne stanowisko w tej sprawie. To powinno rozwiać wątpliwości w sprawie potencjalnej współpracy z "Danielem Magicalem".

Daniel Zwierzyński, znany w internecie jako "Daniel Magical", opuścił więzienne mury i od razu wrócił do świata internetu. Od razu wyzwał do walki swojego wielkiego wroga, Marcina Krasuckiego, znanego w świecie internetowych celebryów jako "Rafonix". Pojedynek dwóch patostreamerów rozgrzał sieć na początku istnienia organizacji FAME MMA. Z czasem federacja zmieniła swój profil i zrezygnowała z występów tak skrajnych jednostek.

Marcin Wrzosek stanowczo o "liściu" Denisa Załęckiego na Piotrze Szelidze. Porównał go do Maradony

Daniel Magical na FAME MMA? Rzecznik wyjaśnia

Po wyjściu "Daniela Magicala" z więzienia temat potencjalnej walki wrócił jak bumerang. Zwierzyński zaatakował rywala i postanowił wyzwać go na rewanżowe starcie (pierwsze zakończyło się złamaniem nogi przez "Magicala"). W sieci huczy od plotek. Wiele osób powiązało sprawę wyjścia z więzienia i wyzwania z potencjalnym pojedynkiem na FAME 17, które wciąż ma "ukryte starcie" przewidziane tylko na transmisję w PPV. Postanowiliśmy zapytać, czy organizacja planuje taką walkę lub powrót Magicala.

- Nie ma takiego tematu. Żadne rozmowy nie są ani prowadzone, ani planowane - uciął temat rzecznik FAME MMA, Michał Jurczyga.

Wszystko wskazuje na to, że "Daniel Magical" nie wróci do organizacji FAME MMA. YouTuber schudł w więzieniu, ale najprawdopodobniej nie może liczyć na angaż w tej federacji.

Tak mieszka Mamed Khalidov. Legendarny wojownik KSW ma potężną posiadłość niedaleko Olsztyna [ZDJĘCIA]

Kiedy gala FAME MMA 17?

Gala FAME MMA 17 odbędzie się 3 lutego 2023 roku w krakowskiej Tauron Arenie. W walce wieczoru Amadeusz Ferrari zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem. Podczas gali zaprezentują się także m.in. YouTuberzy Mandzio i Gimper, Marcin Wrzosek czy Piotr Szeliga. Ruszyła sprzedaż biletów na ebilet.pl. Transmisja w systemie PPV na FAMEMMA.tv!

FAME MMA ogłosiło ważną wiadomość. Organizacja postanowiła z tym skończyć! "Rozmowy nie przynoszą rezultatów"

Tak mieszka szef FAME MMA! Krzysztof Rozpara ma pokój z LEGO. Zobacz zdjęcia w galerii!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany