Marcin Wrzosek stanowczo o "liściu" Denisa Załęckiego na Piotrze Szelidze. Porównał go do Maradony

2023-01-13 16:04

Marcin Wrzosek wystąpi na gali FAME MMA 17. Jego przeciwnikiem będzie Piotr Szeliga. Przed galą doszło do zmiany prowadzących konferencję. Rolę Sylwestra Wardęgi przejął Robert Pasut, który wprowadził wiele zmian. Co na ten temat myśli Wrzosek, który padł ofiarą jednego z żartów? Mocno wypowiedział się też o "liściu" Denisa Załęckiego dla Piotra Szeligi.

Marcin Wrzosek kolejny raz wejdzie do klatki freak-fightowej organizacji FAME MMA. Jego rywalem będzie Piotr Szeliga, który podczas konferencji by kompletnie odmieniony. Spokojny "Szeli" zaskoczył wszystkich. Wrzosek nie ukrywał w rozmowie z "Super Expressem", że gra na tyle, ile pozwoli mu rywal, dlatego nie było "dymów". Zażartował również, że tak jak ręka "Boskiego Diego" odmieniła świat futbolu, tak ręka Denisa Załęckiego odmieniła Piotra Szeligę.

Oglądaj cały wywiad z Marcinem Wrzoskiem w materiale wideo na górze artykułu.

Sonda
FAME 17: Kto wygra walkę Szeliga - Wrzosek?

Kiedy gala FAME MMA 17? Kto walczy w walce wieczoru?

Gala FAME MMA 17 zaplanowana jest na 3 lutego 2023 w TAURON Arenie Kraków. W walce wieczoru Amadeusz Ferrari zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem. Pierwsza konferencja odbyła się 4 stycznia w Łodzi.

Mateusz Kubiszyn szczerze wypowiedział się na temat Kościoła! Zawodnik High League nie owijał w bawełnę, mocne wyznanie

Kim jest Marcin Wrzosek?

Marcin Wrzosek to były zawodnik organizacji KSW, w której był mistrzem w wadze piórkowej. Uczestniczył także w programie The Ultimate Fighter 22, w którym mentorem jego drużyny był Conor McGregor. Rozstał się z organizacją KSW po porażce z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim na FAME MMA.

Nie żyje 27-letni Patryk Hebel. Utalentowany wojownik miał bić się o pas za miesiąc

Tak mieszka szef FAME MMA! Krzysztof Rozpara ma pokój z LEGO. Zobacz galerię!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze