Mamed Khalidov i Roberto Soldić

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Mamed Khalidov i Roberto Soldić

Dojdzie do rewanżu Khalidova i Soldicia? Wielkie zaskoczenie, możemy być świadkami wielkiego show

2022-05-28 22:38

Będziemy świadkami ponownego starcia między Mamedem Khalidovem a Robertem Soldiciem? Khalidov, który rozmawiał z Mateuszem Borkiem w trakcie studia przed trzema ostatnimi walkami, przyznał, że rozmawiał z Robertem Soldiciem w sprawie ich potencjalnego rewanżu. Wszystko wygląda na to, że będziemy świadkami wielkimi emocji.

Będziemy świadkami wielkiego show w świecie polskiego MMA? Mamed Khalidov w rozmowie z Mateuszem Borkiem przyznał, że poruszył z Roberto Soldiciem sprawę ich potencjalnego rewanżu. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się prawdziwe święto polskiego MMA, a fani na mediach społecznościowych już teraz proszą włodarzy KSW, aby Ci dopuścili do starcia dwóch wielkich mistrzów.

Marcelina Ziętek położyła się na leżaku i odsłoniła piękne części swojego ciała. Zdjęcie to prawdziwa torpeda, opadną wam szczęki

Mamed Khalidov zmierzy się z Roberto Soldiciem? Chalidow bardzo chce starcia

O swojej chęci zmierzenia się z Soldiciem ponownie Chalidow mówił już w "Kanale Sportowym" zaznaczając, że jego wielki rywal obiecał mu swego czasu rewanż i on sam ma nadzieję na to, że dotrzyma słowa.

- Wiadomo, co mnie interesuje. Czy ja mam szansę? Czy mi Soldić da szansę? Poprosił o walkę, to dałem walkę […] Sam powiedział Soldić, że chodzi mu o dwie walki, żebyśmy zrobili walkę i od razu ewentualny rewanż […] Zobaczymy teraz czy on dotrzyma słowa, jeśli zostanie w KSW – powiedział 41-latek w rozmowie przeprowadzonej na „Kanale Sportowym”.

W trakcie rozmowy z Mateuszem Borkiem na KSW 70 przyznał, że temat już poruszył z samym Soldiciem i ten dotrzyma obietnicy.

Skandal przed finałem Ligi Mistrzów! Mecz opóźniony, dantejskie sceny pod stadionem

Aby zobaczyć zdjęcia Mameda Khalidova z dzieciństwa, przejdź do galerii poniżej.

Mamed Khalidov ogłosił rewanż z Soldiciem? Wszystko powiedział Mateuszowi Borkowi

Jak przyznał Khalidov, spotkał się z Soldiciem, a ten potwierdził swoje zamiary względem rewanżu.

- Bóg jest świadkiem. Gadaliśmy ja i on, i on wie o tym - powiedział Khalidov.

Przypomnijmy, że w trakcie ostatniego starcia między panami, to Soldić pokazał klasę i pokonał Khalidova, który przegraną przypłacił poważną kontuzją i koniecznością przejścia leczenia. Nikt nie ma wątpliwości, że potencjalny rewanż wojowników byłby prawdziwym show.

Sonda
Czy Mamed Khalidov powinien zakończyć karierę?
Lekarze o stanie zdrowia Mameda Khalidova. Powinien zakończyć karierę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze