Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram / ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka znowu to zrobiła! Skąpy strój byłej mistrzyni świata zrobił furorę! Zaskakujące obrazki przed HIGH League 3

2022-06-04 7:50

Ewa Brodnicka niejednokrotnie w czasie swojej kariery udowadniała już, że doskonale wie, jak zrobić show. Była mistrzyni świata w boksie pokazała to również na ceremonii ważenia HIGH League 3, gdzie wystąpiła w dość ciekawym i skąpym stroju. Brodnicka momentalnie zrobiła furorę swoim strojem. Zobaczcie sami, co pięściarka wymyśliła tym razem.

Media treningi oraz ceremonie ważenia przed kolejnymi galami z pozoru mogą wydawać się nudne dla widzów spragnionych emocji, jednak kolejne wydarzenia pokazują, że w nawet przy takich okazjach w świecie freak fightu może zrobić się niemałe zamieszanie, a nawet potężna zadyma. Doskonałym tego przykładem jest chociażby Ewa Brodnicka, która zaskoczyła kibiców pojawiając się na scenie w dość nietypowym stroju. Była mistrzyni świata w boksie, która na HIGH League 3 zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk, postanowiła pojawić się na ceremonii ważenia niczym Ewa z raju. 

Zadyma na ważeniu przed High League 3! Kossakowski niespodziewanie zaatakował rywala, użył nietypowej "broni"

Zaskakujący stój Ewy Brodnickiej podczas ważenia przed HIGH League 3! Była mistrzyni świata zaskoczyła skąpym strojem

Fani zawodniczki oraz kibice, którzy śledzili media trening i oficjalną ceremonię ważenia przed HIGH League 3 mogli przeżyć niemały szok, bowiem Ewa Brodnicka pojawiła się na pierwszej części w oficjalnym stroju przygotowanym przez federację. Na wagę weszła już za to... okryta liścmi, czym zrobiła niemałą furorę w sieci. 

Niewiarygodne, jak w dzieciństwie wyglądał Michał "Boxdel" Baron! Szef FAME MMA przeszedł wielką przemianę

Sonda
Kto wygra walkę Brodnicka - Wybrańczyk na High League 3?
Don Diego pewny siebie przed walką z Denisem Załęckim na High League 3

Skąpy strój Ewy Brodnickiej zrobił furorę! Gwiazda HIGH League 3 zaskoczyła przed walką z Kamiszką

Specjalnie na tę okazję Ewa Brodnicka przygotowała strój, który miał imitować liście okrywające ciało pierwszej kobiety na świecie. - Jak Wam się podobała Ewa z raju? ?To będzie emocjonująca gala - napisała na Instagramie była mistrzyni świata w boksie. To nie pierwszy i śmiało można zakładać, że nie ostatni raz, kiedy Ewa Brodnicka przygotowuje coś specjalnego na ceremonię ważenia.

Mariusz Pudzianowski zdradził, kiedy stoczy kolejną walkę! Wspomina nawet o Stadionie Narodowym

Najnowsze