Autor: Instagram/FEN MMA FEN 40 RELACJA NA ŻYWO. FEN 40 LIVE ONLINE. FEN 4O WYNIKI na żywo w internecie dzisiaj 18.06

FEN 40 WYNIKI: Świetny nokaut Kacpra Formeli w walce wieczoru! Cezary Oleksiejczuk i Piotr Kuberski z pasami FEN

2022-06-18 23:14

Gala FEN 40 dobiegła końca. Wielkie emocje zawitały do Ostródy. W walce wieczoru wygrał Kacper Formela, który świetnym kopnięciem lewą nogą posłał Gorshechnika na deski, tym samym zdobył pas mistrzowski wagi piórkowej. Oprócz tego tytuł mistrzowski w kategorii średniej wywalczył Piotr Kuberski, który znokautował w pierwszej rundzie Marcina Naruszczka. W kolejnym pojedynku Cezary Oleksiejczuk wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Kamilem Kraską. Gala FEN 40 przejdzie do historii, odbyło się w Ostródzie aż 11 walk, z czego trzy były toczone o pas mistrzowski. Aż siedem pojedynków skończyło się przed czasem, w tym dwie walki o pas.

Karta walk FEN 40:

65.8 kg.: Kacper Formela (13-4, 5 KO, 3 SUB) - Aleksandr Gorshechnik (18-5, 7 KO, 3 SUB)

Kacper Formela wygrywa przez KO w 2. rundzie

77.1 kg.: Cezary Oleksiejczuk (8-2, 3 KO, 2 SUB) - Kamil Kraska (8-1, 3 KO, 4 SUB)

Cezary Oleksiejczuk wygrywa jednogłośną decyzją sędziów

83.9 kg.: Marcin Naruszczka (23-11-2, 9 KO, 2 SUB) - Piotr Kuberski (9-1, 6 KO)

Piotr Kuberski wygrywa przez KO w 1. rundzie i zostaje mistrzem wagi średniej FEN

77.1 kg.: Adrian Zieliński (21-11, 7 KO, 6 SUB) - Jacek Jędraszczyk (8-3, 3 KO)

Adrian Zieliński wygrywa jednogłośną decyzją sędziów

70.3 kg.: Patryk Duński (8-5-1, 4 KO, 2 SUB) - Wojciech Kawa (4-1, 2 KO)

Patryk Duński wygrywa przez TKO w 2. rundzie

77.1 kg.: Szymon Dusza (10-7, 8 KO, 1 SUB) - Wawrzyniec Bartnik (6-2, 2 KO)

Szymon Dusza wygrywa przez TKO w 2. rundzie

93 kg.: Wojciech Janusz (11-7, 3 KO, 5 SUB) - Łukasz Klinger (10-6, 4 KO, 5 SUB)

Łukasz Klinger wygrywa jednogłośną decyzją sędziów

83.9 kg.: Dariusz Hrehorowicz (0-0) - Adam Lazar (0-0)

Dariusz Hrehorowicz wygrywa przez TKO w 2. rundzie

83.9 kg.: Alan Szymański (0-1-0) - Bartłomiej Dragański (1-0)

Bartłomiej Dragański wygrywa przez poddanie trójkątem nogami

70.3 kg.: Michał Borowski - Mateusz Koszela - semi-pro

Michał Borowski wygrywa jednogłośną decyzją sędziów

65.8 kg.: Oskar Stachura  - Oliwier Filipiak - semi-pro

Oliwier Filipiak wygrał przez poddanie po duszeniu trójkątnym – na zasadach semi-pro

FEN 40

Witamy w relacji na żywo z gali FEN 40. Początek walk o 19:00.

Za nami już 4 walki! Zwycięzcami tych pojedynków zostali: Oliwier Filipiak, Bartłomiej Dragański, Dariusz Hrehorowicz oraz Łukasz Klinger!

W kolejnej walce będzie walczyć Mateusz Koszela z Michałem Borowskim, pojedynek odbędzie się na zasadach semi-pro.

Borowski vs Koszela runda 1

Obaj zawodnicy są już w klatce, zaraz zaczynamy!

Dobra kombinacja Borowskiego, dobra praca na nogach i trafia ciosami przeciwnika.

Udana próba obalenia Borowskiego, pracują w parterze obaj zawodnicy.

Cały czas w parterze zawodnicy. Dominuję Borowski swojego rywala, ostatnie sekundy pierwszej rundy.

Borowski vs Koszela runda 2

Zaczynamy drugą rundę!

Kolejne obalenie Borowskiego, pracuje teraz w bocznej pozycji i próbuję coraz bardziej zdominować Koszelę w parterze.

Borowski cały czas na górze i wyprowadza potężne ciosy na Mateusza Koszelę. Do końca rundy niecała minuta.

Borowski ma dosiad, próbuje się uwolnić Koszela, ale nie daje rady przerzucić rywala.

Zabrakło czasu Borowskiemu, żeby zakończyć walkę ciosami z góry.

Borowski vs Koszela runda 3

I przed nami runda trzecia, Borowski będzie chciał zakończyć walkę przed czasem.

Co za wymiana ciosów, poszedł po obalenie Borowski i znowu jest w dosiadzie!

Mateusz Koszela próbuję się cały uwolnić, Borowski nie daje rywalowi chwili wytchnienia i cały czas trzyma dosiad. Widać, że Borowski chce za wszelką cenę zakończyć walkę.

Ostatnie sekundy trzeciej rundy! Koniec! Borowski pokazał się z dobrej strony, zdominował swojego rywala i werdykt może być tylko jeden.

Borowski chciał dopisać do swojego rekordu zakończoną walkę przed czasem, ale dobrze się bronił Koszela.

Jednogłośną decyzją sędziów wygrał Michał Borowski!

A tutaj poddanie trójkątem we wcześniejszej walce Bartłomieja Dragańskiego

Dariusz Hrehorowicz pokonał swojego rywala w drugiej rundzie

Za chwilę rozpocznie się główna karta walk FEN 40.

Przed nami ceremonia otwarcia FEN 40!

Zawodnicy i zawodniczki już zostali przedstawieni publiczności, czekamy już na pierwsze starcie!

Następna gala będzie miała miejsce w Mrągowie.

Przed nami walka w formule MMA, a bohaterami tego pojedynku będą Wawrzyniec Bartnik i Szymon Dusza!

Bartnik już zmierza w stronę ringu.

Do narożnika czerwonego kieruję się Szymon Dusza.

Obaj zawodnicy już w klatce, zaraz zaczynamy!

Dusza vs Bartnik runda 1

Ruszyli!

Obaj zawodnicy cały czas aktywni w stójce, co chwilę wymieniają się ciosami.

Świetna kombinacja Duszy, ale niewzruszony Bartnik próbuje skontrować rywala.

Ale trafił prawym Szymon Dusza! Walka przeniosła się do parteru.

Pojedynek już jest w stójce, Bartnik lekko oszołomiony po poprzedniej akcji.

Niespełna minuta do końca pierwszej rundy. Trafił Bartnik walka jest w parterze, na górze młodszy zawodnik - Bartnik.

Koniec pierwszej rundy!

Dusza vs Bartnik runda 2

Rozpoczęła się druga runda!

Atak Bartnika, Dusza próbuje obalić rywala, ale nie wychodzi mu ta sztuka.

Bardzo duża presja ze strony Bartnika, nie odstępuję swojego rywala ani na chwilę.

Co za atak Szymona Duszy! Koniec! Dusza trafił Bartnika i dobił rywala w parterze!

Bartnik nie jest zadowolony, jego zdaniem sędzia przerwał za szybko pojedynek!

Dusza trafił Bartnika kolanem i później wykończył go w parterze, po czym sędzia przerwał walkę.

Oczywiście jednogłośną decyzją sędziów wygrywa Szymon Dusza!

Szymon Dusza po walce powiedział, że da rewanż Bartnikowi, jeśli będzie chciał.

W następnej walce będzie walczyć Patryk Duński z Wojciechem Kawą.

Czas na kolejne starcie!

W narożniku niebieskim zameldował się już Wojciech Kawa.

Patryk Duński zmierza do czerwonego narożnika.

Kawa vs Duński runda 1

Zaczęli!

Mocna kombinacja Duńskiego! Energicznie reagują obaj zawodnicy.

Żaden z zawodników nie zdobył widocznej przewagi. Walka się trochę uspokoiła.

Chwila przerwy, kciukiem trafiony w oko Patryk Duński.

Walka wznowiona, walka cały czas jest w stójce.

Kawa trafił Duńskiego, a ten obala swojego rywala w odpowiedzi na to co się stało.

Kawa vs Duński runda 2

Ruszyli!

Patryk Duński z próbą obalenia, ale Kawa nie daje się swojemu rywalowi i sam obala Duńskiego!

Patryk Duński próbuje wykręcić nogę Kawy!

Świetnie wyszedł z tej pozycji Kawa!

Duński w pozycji bocznej obija Kawe!

KONIEC! Patryk Duński w parterze "ubił" swojego rywala!

Świetnie odnalazł się w pozycji bocznej Duński i po wielu ciosach sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Werdykt jasny, przez TKO wygrywa Patryk Duński!

Właśnie tak wyglądał nokaut Szymona Duszy.

Po chwili przerwy do klatki wejdą Adrian Zieliński i Jacek Jędraszczyk.

W drodze do ringu jest już Jacek Jędraszczyk.

Adrian Zieliński zaraz dołączy do swojego rywala w ringu.

Jędraszczyk vs Zieliński runda 1

Rozpoczęli!

Walka jest wyrównana, obaj zawodnicy wyprowadzają ciosy, dochodzi do wymian. Zieliński obalił Jędraszczyka!

Zieliński z góry próbuje zyskać przewagę nad swoim rywalem.

Jędraszczyk przejął inicjatywę i jest za plecami Zielińskiego! Kontroluję jedną nogę swojego rywala, żeby mu przeszkodzić przy próbie podniesienia walki do stójki.

Zieliński bliski podniesienia walki, ale Jędraszczyk zaraz znowu sprowadza rywala do parteru.

Jędraszczyk vs Zieliński runda 2

Obaj zawodnicy w klinczu, jeden jak i drugi próbują obalić rywala.

Zieliński obala! Jędraszczyk na chwilę podniósł walkę, ale za chwilę znowu był na plecach.

Zieliński cały czas kontroluję przeciwnika w parterze, w dużych kłopotach Jędraszczyk!

Sędzia nawołuję obu zawodników, żeby było więcej pracy w parterze. W przeciwnym razie podniesie walkę do stójki.

Szuka Zieliński okazji, żeby zajść za plecy Jędraszczyka.

Koniec drugiej rundy!

Jędraszczyk vs Zieliński runda 3

Przed nami trzecia runda! Ruszyli!

Jędraszczyk obalił Zielińskiego, ale tylko na chwilę, rywal wrócił do stójki i to on sprowadził do parteru przeciwnika.

Zieliński wpięty obiema nogami w Jędraszczyka, ale od razu podnosi się zawodnik w czarnych spodenkach.

Walka cały czas przenosi się ze stójki do parteru. Runda druga była dla Zielińskiego, pierwsza wyrównana, ostatnia minuta, żeby udowodnić sędziom kto powinien wygrać ten pojedynek.

Cały czas Jędraszczyk się broni, chyba Adrian Zieliński wygra ten pojedynek.

KONIEC WALKI! Czekamy na werdykt!

Decyzja sędziów jest jednogłośna! Walkę wygrywa Adrian Zieliński!

W przerwie przed kolejną walką możemy zobaczyć jak zakończył się pojedynek Duński - Kawa.

W następnym pojedynku będą walczyć Marcin Naruszczka i Piotr Kuberski!

Będzie to walka o pas mistrzowski wagi średniej FEN!

Do ringu zmierza już Piotr Kuberski.

Marcin Naruszczka już w drodze do ringu.

Chwila przerwy przed pojedynkiem i zaraz zaczynamy.

Przez awarię w Ostródzie, walka się opóźnia, ale za chwilę powinien się odbyć pojedynek Kuberski - Naruszczka.

Kuberski vs Naruszczka runda 1

Zaczynamy walkę o pas!

Obaj zawodnicy mocno skupieni, żeby nie popełnić żadnego błędu już na samym początku.

Zawodnicy powoli się rozkręcają, wyprowadzają coraz odważniejsze ciosy.

Świetna kombinacja Kuberskiego, Naruszczka niewzruszony ciosami rywala.

Trafił Kuberski! Naruszczka wyłożył się na macie, jednak po chwili wstaje.

KONIEC! Chwilę przed zakończeniem pierwszej rundy Kuberski trafił swojego przeciwnika i zostaję mistrzem!

Lewą ręką uderzył Kuberski Naruszczyka, ten jak porażony prądem padł na mate!

Przed nami ostatnie dwie walki, gdzie również w grę będzie wchodził pas mistrzowski.

Zaraz pojedynek Cezarego Oleksiejczuka z Kamilem Kraską o pas kategorii półśredniej.

Kamil Kraska już w drodze do ringu.

Cezary Oleksiejczuk zaraz dołączy do swojego rywala w ringu.

Kraska vs Oleksiejczuk runda 1

Zaczęli!

Obaj zawodnicy energicznie rozpoczęli tę walkę. Oleksiejczuk, jak i Kraska wymieniają się ciosami.

Sędzia ostrzega Oleksiejczuka, że jest bliski zabrania mu punktu.

Już niespełna minuta do zakończenia pierwszej rundy. Dobra kombinacja Kraski, ale Oleksiejczuk nie pozostaję dłużny.

Kraska vs Oleksiejczuk runda 2

Rozpoczynamy drugą rundę!

Agresywnie rozpoczął Oleksiejczuk, ale nie był w zagrożeniu Kraska.

Wysokie tempo pojedynku. obaj zawodnicy nie odpuszczają. Kraska kilkukrotnie próbował obalić Oleksiejczuka, ale nie wyszło mu to.

Końcówka drugiej rundy, kilka kombinacji w wykonaniu Oleksiejczuka.

Druga runda dobiegła końca!

Kraska vs Oleksiejczuk runda 3

Rozpoczynamy trzecią rundę! Wielkie emocje w oktagonie!

Cezary Oleksiejczuk dominuje w tej walce. Koniec trzeciej rundy.

Kraska vs Oleksiejczuk runda 4

Zaczęliśmy czwartą rundę!

Oleksiejczuk cały czas w natarciu, próbuje coraz bardziej zmasakrować twarz rywala.

Ta walka jest pod dyktando Oleksiejczuka.

Mocno trafił Oleksiejczuk, aż odskoczył Kraska! Ale walka dalej trwa.

Sędzia ostrzegł Kraskę, że jeśli jeszcze raz wejdzie głową to odejmie mu punkt.

Twardo po ziemi stąpa Cezary Oleksiejczuk w tym pojedynku, wydaję się, że pewnie idzie po zwycięstwo.

Koniec czwartej rundy!

Kraska vs Oleksiejczuk runda 5

Zaczynamy ostatnie 5 minut walki o pas!

Nie zniechęca się Kraska i cały czas próbuje swojego szczęścia atakując Oleksiejczuka.

Niecała minuta do końca tej walki. Kraska przyjmuję odważnie ciosy od Oleksiejczuka, czasami zrywa się do ataku swojego rywala.

Kamil Kraska ma ostatnie sekundy, żeby posłać Oleksiejczuka na deski, w innym przypadku przegra ten pojedynek.

KONIEC! Czekamy na werdykt sędziów.

Cezary Oleksiejczuk wygrywa przez jednogłośną decyzją sędziów! Gratulacje dla Kamila Kraski za serce, które zostawił w klatce. Oleksiejczuk obronił pas federacji FEN!

Chwila przerwy po ostatnim pojedynku i niebawem walka wieczoru! Zmierzą się w niej Kacper Formela i Aleksandr Gorshechnik.

Będzie to walka o pas mistrzowski wagi piórkowej federacji FEN!

Aleksandr Gorshechnik w drodze do ringu!

Formela wezwany do ringu, zaraz rozpoczniemy walkę wieczoru!

Gorshechnik vs Formela runda 1

Zaczynamy walkę wieczoru o pas mistrzowski wagi piórkowej!

Świetna wymiana ciosów obu zawodników. Formela poszedł mocno do przodu z lewym i prawym, ale Gorshechnik opanował jego atak.

Zaczyna robić show Kacper Formela. Gorshechnik próbuje kontratakować, ale bez żadnego ciosu, który mógłby zagrozić Polakowi.

Ale to zrobił Kacper Formela! Nokaut wieczoru w wykonaniu Polaka!

Gorshechnik nie podnosi się do tej pory po uderzeniu Polaka.

Na szczęście Gorshechnik już doszedł do siebie.

Werdykt sędziów jest pewny! Kacper Formela z pasem mistrzowskim.

Kacper Formela wyprowadził wysokie kopnięcie z lewej nogi i Gorshechnik runął na ziemię!

To już wszystko z naszej strony, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na sport.se.pl!

Trzy walki mistrzowskie będą na gali FEN 40, łącznie odbędzie się aż 11 walk. 18 czerwca w Ostródzie będzie Fight Exclusive Night. Do klatki wejdą tacy zawodnicy jak: Kacper Formela, Cezary Oleksiejczuk czy Marcin Naruszczka. W ostatnim pojedynku w klatce dojdzie do pojedynku Kacpera Formela z Aleksandrem Gorshechnikiem. Ponadto w walce o pas w kategorii średniej zobaczymy Marcina Naruszczka z Piotrem Kuberskim, natomiast o pas w kategorii półśredniej zmierzy się Cezary Oleksiejczuk z Kamilem Kraską. Poza starciami mistrzowskimi godną uwagi walką będzie na pewno będzie m.in. pojedynek Adriana Zielińskiego z Jackiem Jędraszczykiem.