Gwiazda FEN pokazała wideo ze środka płonącego hotelu przed FEN 38. Przerażające sceny

2022-01-21 14:42
Michał Andryszak
Autor: Instagram / Michał Andryszak Michał Andryszak

Takich scen przed FEN 38 nie spodziewał się dosłownie nikt! Dwa dni przed galą płonął hotel, w którym w Ostrowie Wielkopolskim spali zawodnicy. - Walka pali nam się w rękach - zażartował z tej sytuacji bohater walki wieczoru Michał "Longer" Andryszak (30 l.). Choć z pewnością wielu wtedy do śmiechu nie było!

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Tego samego nie można powiedzieć o sobotnim wydarzeniu. I Andryszak, i jego rywal z Brazylii Geronimo dos Santos mają cegły zamiast rąk. Nokautowali swoich rywali łącznie kilkadziesiąt razy. - To jest mój ostatni rok takiego poważnego MMA. Jeżeli będzie seria zwycięstw w tym roku, to zostanę w MMA jeszcze dłużej na poważnie. Moim celem jest UFC - przyznaje Andryszak.

FEN 38. Andryszak: Córeczka jest najważniejsza!

"Longer" nie ukrywa, że w jego życiu zmieniły się priorytety. Jeśli najbliższe miesiące nie będą pomyślne, jest gotów robić to dalej tylko hobbystycznie. - Dzisiaj mam na barku odpowiedzialność za jeszcze jedną duszyczkę. To jest dla mnie najważniejsze - dodał.

Jeśli wygra, a według bukmachera TOTALbet jest faworytem, powinien otrzymać szansę walki o mistrzowski pas. Gala FEN 38 w sobotę, 22 stycznia o 19:00. Transmisja na Polsacie Sport Fight i Super Polsacie (od godz. 20).

Sonda
FEN 38: Będziesz oglądał galę w Ostrowie Wielkopolskim?

Hotel płonął przed galą FEN 38

Do potwornego pożaru doszło w Ostrowie Wielkopolskim. Przy płonącym hotelu działało kilkanaście jednostek straży pożarnej. Wszystko, by jak najszybciej opanować dramatyczną sytuację. Szybko okazało się, że w środku nocowały gwiazdy i pracownicy organizacji FEN. Już w sobotę, 22 stycznia, w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się gala FEN 38. Zawodnicy mogli najeść się strachu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze