Lil Masti

i

Autor: Instagram/lilmasti Lil Masti

Szokująca decyzja

Gwiazda freak-fightów wywołała trzęsienie ziemi. Tego po Lil Masti nikt się nie spodziewał, ogromne poruszenie

2022-11-18 10:40

Aniela Bogusz, znana lepiej jako "Lil Masti" jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Od pewnego czasu kibice freak-fightów mogli słyszeć o niej zdecydowanie więcej, bo doskonale radziła sobie w oktagonie. "Lil Masti" potrafiła stworzyć świetne show i co dla niej najważniejsze, pokonywała rywalki. Teraz podjęła jednak decyzję, która wywołała trzęsienie ziemi w świecie freak-fightów.

Lil Masti, którą w mediach społecznościowych śledzą miliony użytkowników, wśród internautów jest bardzo znaną osobistością. Nie było więc niczym dziwnym, że gdy federacje freak-fightów ruszyły w Polsce, influencerka dostała propozycję walki. Debiutanckie starcie miało miejsce w 2019 roku, kiedy to Lil Masti zmierzyła się z Martą Linkiewicz i ją pokonała.

Lil Masti kończy karierę. Zaskakująca decyzja zawodniczki freak-fightów

Z każdą kolejną walką u Bogusz widać było duże postępy i zacięcie do sportów walki. W oktagonie pokonała m.in. Ewę Brodnicką, czy Kamilę Smogulecką znaną jako "Zusje". Występowała zarówno w FAME MMA jak i HIGH League i była mistrzynią w swojej kategorii. Dlatego jej decyzja zaszokowała wielu fanów. Lil Masti postanowiła zakończyć karierę we freak-fightach.

- Cześć Kochani! Nie będę tego przed wami ukrywać. Podjęłam decyzję świadomą, dojrzałą, że kończę z walkami. Tak naprawdę chce się teraz skupić na odpoczynku, na zajęciu się sobą, podróżowaniu, bo tego mi właśnie brakowało - powiedziała Bogusz na specjalnym nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych. - Czy podjęcie tej decyzji było trudne? Oczywiście, że tak, bo jednak walki, freak fighty, całkowicie zdominowały moje życie. Część z was ostatnio zauważyła, że przestałam trenować sporty walki, bo nie łączy się to ze staraniem o dziecko - dodała. Decyzja Lil Masti spotkała się zarówno z dużym zaskoczeniem, jak i zrozumieniem ze strony fanów.

Kadra wyjechała na mundial. Pożegnał ich premier
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze