Jakub Kubańczyk Flas

i

Autor: Instagram/ kubańczyk.official Jakub "Kubańczyk" Flas

Gwiazdor FAME MMA już nie wytrzymał! Mocne słowa o Polsce, Kubańczyk z niczym się nie krył

2022-05-31 16:23

Sytuacja w Polsce obecnie nie zalicza się do tych najbardziej kolorowych, co zauważają nie tylko zwykli ludzie, ale również gwiazdy. Swoją opinią na ten temat postanowił podzielić się również jeden z gwiazdorów FAME MMA i były mistrz kategorii średniej "Kubańczyk". Raper powiedział głośno, co o tym wszystkim sądzi, kiedy media obiegła informacja o wciąż rosnącej inflacji.

W ostatnich miesiącach sytuacja gospodarcza i finansowa w Polsce uległa znacznemu pogorszeniu, a szaleją inflacja wzbija się na poziom, którego w naszym kraju już dawno nie obserwowano. W pierwszej kolejni skutki takiego stanu rzeczy odczuwają najubożsi, jednak również ci zamożniejsi wiedzą, że nie są bezpieczni i w łatwy sposób mogą stracić owoce swojej ciężkiej pracy. Do tej grupy zalicza się również Jakub Flas, raper znany pod pseudonimem "Kubańczyk", który jeszcze do niedawna posiadał pas mistrzowski FAME MMA w wadze średniej, zanim zdecydował się go zwakować. Gwiazdor freak fightowej federacji postanowił otwarcie powiedzieć, co myśli o sytuacji gospodarczej w Polsce.

Kamila Wybrańczyk odsłoniła piersi publicznie! Reakcja była błyskawiczna, ale gwiazda HIGH League 3 postawiła na swoim

Kubańczyk głośno powiedział, co naprawdę myśli o Polsce. Gwiazdor FAME MMA już tego nie ukrywa

Kiedy media obiegła informacja, że inflacja w Polsce podskoczyła już do poziomu 13,9%, "Kubańczyk" postanowił powiedzieć to, co myśli naprawdę. Słowa rapera i gwiazdy FAME MMA mogą nie spodobać się wszystkim fanom bowiem jak się okazuje, Flas wyrobił sobie już zdanie na temat przyszłości w tym kraju.

Artur Szpilka zmieszany z błotem! Internauci byli bezlitośni, pięściarz musiał zdecydować się na radykalny krok

Sonda
High League czy Fame MMA? Co wolisz?
Analizujemy wygraną Pudzianowskiego na KSW 70

Kubańczyk nie wytrzymał i głośno powiedział, co myśli o Polsce! Padły mocne słowa z ust gwiazdy FAME MMA

Raper nie miał zamiaru ukrywać, że w jego opinii skutki tak wysokiej inflacji są nieodwracalne. - Niedługo pracodawca przestanie Wam podnosić pensje a zgrzewka wody będzie kosztowała 100 zł. Niektórzy sobie poradzą ale wiekszosc będzie zajadała się mortadella z suchym chlebem i kefirem na popite. Kocham ten kraj ale nie wyobrażam sobie tu przyszłości - tego już się nie da cofnąć - napisał na Instagramie "Kubańczyk" pokazując przy okazji wskaźnik obrazujący wzrost inflacji w ostatnich miesiącach.

Robert Burneika nie wahał się ani chwili! O wszystkim opowiedział ze szczegółami, szczere wyznanie gwiazdy HIGH League 3

Jakub Kubańczyk Flas o sytuacji w Polsce

i

Autor: Instagram/ kubańczyk.official screen Jakub "Kubańczyk" Flas o sytuacji w Polsce
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze