Gwiazdor MMA został OJCEM! Potomek pójdzie w JEGO ślady?

2021-01-27 14:19 PSt
Borys Mańkowski
Autor: East News Borys Mańkowski

Polscy zawodnicy MMA przechodzą w ostatnich miesiącach świetny czas. I bynajmniej nie chodzi jedynie o formę sportową i spektakularne zwycięstwa w oktagonie. Ledwie przed kilkoma tygodniami ojcem został Jan Błachowicz, teraz w roli rodzica zacznie sprawdzać się inny zawodnik mieszanych sztuk walki – Borys Mańkowski.

Mańkowski, noszący przydomek „Diabeł Tasmański” jest jednym z najlepszych i najpopularniejszych zawodników MMA. W oktagonie stoczył 31 walk, z czego 22 wygrał. Teraz 31-latka czeka jednak największe wyzwanie z jakim może się zmierzyć. Zawodnik poinformował bowiem o narodzinach dziecka.

Bydgoscy sportowcy układali klocki dla dzieci z Fundacji Mam Marzenie

„Diabeł Tasmański” podzielił się z fanami radosną nowiną za pomocą Instagrama. „Ten rok już wygraliśmy” – napisał. Co ciekawe, malutki Hektor – bo takie imię nadali mu szczęśliwi rodzice – od małego postanowił pójść w ślady ojca. „Jak sami widzicie, Hektor już wybrał kim chce zostać” – dodał Mańkowski pod zdjęciem, na którym jego potomek wygląda jakby trzymał gardę.

Borys Mańkowski jest wiodącym zawodnikiem mieszanych sztuk walki w Polsce. Zanim trafił do MMA, z powodzeniem radził sobie w zawodach zapaśniczych. W latach 2014-2017 dzierżył tytuł międzynarodowego mistrza KSW w wadze półśredniej. W zawodowej karierze stoczył 31 walk, wygrał 22 z nich (w tym 3 przez nokaut).

Najnowsze