Jakub Nowaczkiewicz, High League 4

i

Autor: High League / materiały prasowe Jakub Nowaczkiewicz, High League 4

Nowaczkiewicz

High League ogłosiło kolejnego zawodnika na gali High League 4! Powrót ulubieńca fanów

2022-07-26 12:34

Ostatnia gala High League przyniosła wiele kontrowersji w środowisku, ale federacja nie zamierza się zatrzymywać. Na kolejnym wydarzeniu, High League 4, zobaczymy kilka niezwykle ciekawych pojedynków. To jednak nie koniec, bowiem freak-fightowa organizacja właśnie ogłosiła kolejnego zawodnika. Po raz kolejni fani HL będą mogli obejrzeć Jakuba Nowaczkiewicza.

Podczas gali HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, do klatki powróci uwielbiany przez kibiców Jakub Nowaczkiewicz. Nowaczkiewicz od dłuższego czasu trenuje sporty walki. Występował między innymi podczas zawodów Amatorskiej Ligi MMA. Zawodową szansę otrzymał od HIGH League i wystąpił podczas pierwszej edycji. 28 sierpnia 2021 roku w trójmiejskiej ERGO ARENIE pokonał kontrowersyjnego Przemysława “Kolara” Kolarczyka. Starcie zostało przerwane po pierwszej rundzie.

Karolina Brzuszczyńska w żałobie. Poruszający wpis gwiazdy FAME MMA, tymi słowami pożegnała swojego brata

Charyzmatyczny 25-latek do klatki powrócił podczas HIGH League 2, które odbyło się w Krakowie. Przed własną publicznością skonfrontował się z Hubertem Węzką. "Dredziasty" nie był faworytem, ale w klatce wytrzymał jedną rundę i dopiero w drugiej został rozbity przez utalentowanego konkurenta. Nowaczkiewicz dzięki świetnej dyspozycji w dotychczasowych starciach zdobył ogromną popularność w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go prawie 400 tys. fanów. Jego wpisy zyskują po ponad 100 tys. polubień. Poza tym jest wspierany przez słynną krakowską “Ekipę”, w tym przez Mateusza “Trombę” Trąbkę. Szczegóły starcia z udziałem Jakuba Nowaczkiewicza, w tym nazwisko jego rywala, zostaną ogłoszone wkrótce.

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki. Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarface’em” Bombą. W MMA zadebiutuje też streamer Jakub “Holak” Krawczyk-Holak, a kolejną walkę stoczy raper i gwiazda instagramowych live’ów, Jose “Josef Bratan” Simao. 

Mini Majk wraca do klatki! Będzie bronił pasa niskorosłych na High League 4, kolejny hit

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. Bilety na wydarzenie w Arenie Gliwice są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl!

Karta walk:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - o pas mistrzowski
  • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs TBA - o pas mistrzowski
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
  • Jakub Nowaczkiewicz vs TBA
  • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs TBA
  • Jose “Josef Bratan” Simao vs TBA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze