Luksusowy wypoczynek zawodnika

Hotel za tysiące złotych. Tak wypoczywa Artur Szpilka z ukochaną, luksus aż się wylewa. Jacuzzi przy łóżku

2023-01-27 10:00

Artur Szpilka już niebawem wróci do treningów i możemy spodziewać jego rychłego powrotu do klatki KSW. Jest już niemal pewne, że kolejną walką Szpilki będzie pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim, choć oficjalnie jeszcze tego nie ogłoszono. Zawodnik przed powrotem do zajęć postanowił jeszcze skorzystać z meksykańskich promieni słońca i przebywa w luksusowym hotelu. Jedna noc w tym obiekcie kosztuje prawdziwe krocie.

Artur Szpilka kolejną walkę w KSW miał stoczyć w styczniu. Pod koniec ubiegłego roku okazała się jednak, że musi uporać się z problemami zdrowotnymi, które towarzyszyły mu od dłuższego czasu i musiał oddać się ręce lekarzy. Poddał się operacji i jego walka z Arkadiuszem Wrzoskiem została odwołana. Wiele wskazuje jednak na to, że już niebawem dojdzie do hitowej walki z udziałem Szpilki.

Szpilka wypoczywa w luksusach. Jacuzzi przy łóżku

Sam pięściarz przyznał, że za kilka miesięcy skrzyżuje rękawice z Mariuszem Pudzianowskim. Na razie jednak Szpilka przechodzi jeszcze rekonwalescencje i korzysta z tego, że ma chwilę dla siebie. Zawodnik KSW pochwalił się na Instagramie, że właśnie wylądował w Meksyku, a konkretnie miejscowości Cancun i będzie tam wypoczywał z grupą znajomych.

Szpilka oznaczył również hotel, w którym się zameldował. Jest to Hard Rock Hotel. Okazuje się, że obiekt ten jest jednym z najdroższych w okolicy. Jak można sprawdzić na popularnej stronie z hotelami, noc w pokoju dwuosobowym z pełnym wyżywieniem kosztuje aż 2200 zł. Goście mają jednak do dyspozycji basen, plażę tuż pod hotelem oraz... jacuzzi zaraz obok łóżka. W takich warunkach na pewno można wypocząć.

MATEUSZ BOREK o walce PUDZIANOWSKI - SZPILKA. Nie ma wątpliwości!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze