Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Intymne chwile Artura Szpilki z Kamilą Wybrańczyk. Kamiszka rozgrzewa na plaży, zdjęcie pełne namiętności

2022-07-02 15:52

Artur Szpilka ponownie znalazł się na ustach kibiców. Udany debiut w KSW sprawił, że o byłym pretendencie do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej w boksie zrobiło się naprawdę głośno. Wielomiesięczne przygotowania przyniosły skutek i "Szpila" zdemolował Sergieja Radczenkę. Po wielkim zwycięstwie postanowił trochę odpocząć i udał się na wakacje. Zabrał ze sobą ukochaną, Kamilę Wybrańczyk. Gorące zdjęcie pary trafiło do internetu, a intymne chwile Szpilki i Kamiszki na plaży wprost zachwycają.

Fani czekali na debiut Szpilki w MMA od wielu miesięcy. Ich oczekiwania wreszcie się spełniły i podczas czerwcowego KSW 71 33-latek zachwycił. W bardzo dobrym stylu pokonał Radczenkę, który przed walką był minimalnym faworytem. Ukrainiec posiadał doświadczenie w mieszanych sztukach walki i zaskoczył "Szpilę" podczas ich pierwszego starcia w boksie. Wówczas Polak wygrał decyzją sędziów, ale kibice grzmieli w tej sprawie. Wielu z nich uważało, że sędziowie skrzywdzili przegranego. Właśnie dlatego rewanż Szpilka - Radczenko cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a pewny sukces zawodnika z Wieliczki przyniósł mu mnóstwo radości. W Toruniu towarzyszyli mu oczywiście najbliżsi, a już po walce "Szpila" zapowiadał, że w najbliższym czasie uda się z nimi na wakacje. Celem podróży okazała się Grecja, a tamtejsze warunki sprzyjają plażowaniu. 

Artur Szpilka nie zostawił złudzeń w sprawie walki z "Diablo" Włodarczykiem! Gwiazdor KSW nie owijał w bawełnę, jasny przekaz

Szpilka od wielu lat jest w szczęśliwym związku z seksowną Kamilą Wybrańczyk

Intymne chwile Szpilki z Wybrańczyk. Kamiszka rozgrzewa na plaży

"Kamiszka" także chętnie skorzystała z możliwości odpoczynku. Na początku czerwca poniosła trzecią porażkę w MMA, przegrywając podczas High League 3 z Ewą Brodnicką. Była to trzecia przegrana Wybrańczyk z rzędu i jej bilans 1-3 nie wygląda najlepiej. Ukochana Szpilki prężnie rozwija też własne biznesy, więc z pewnością wakacje pozwalają jej odetchnąć. Zwłaszcza, że spędza je z partnerem, a ich miłość wręcz kwitnie z dnia na dzień. Widać to nawet na urlopie, gdy zakochani nie szczędzą sobie czułości na greckiej plaży.

Marcin Najman pokazał, jak teraz wygląda jego żona. Lawina komentarzy, wszyscy to zauważyli

Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?

Szpilka opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym daje buziaka ukochanej. Ogromne wrażenie robi sylwetka gwiazd polskiego MMA. "Szpila" przyznał się ostatnio, że w ostatnim czasie miał spore problemy z nadwagą, jednak przygotowania do debiutu w KSW pomogły mu wrócić do formy. Z kolei "Kamiszka" od dłuższego czasu jest w regularnym treningu, co widać po jej figurze. Na plaży da się to zauważyć doskonale, a zdjęcie pełne namiętności po prostu zachwyca.

Artur Szpilka po debiucie w MMA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze