Ale zdjęcia!

Intymne zdjęcia Marty Linkiewicz i jej partnera prosto z wanny trafiły do sieci. Pikantne fotografie gwiazdy FAME MMA

2023-01-16 14:44

Marta Linkiewicz to jedna z największych gwiazd w świecie polskich freak-fightów. Weteranka FAME MMA cieszy się ogromną popularnością co widać choćby po liczbie śledzących jej profil na Instagramie. Niedawno doszło w jej życiu do sporej zmiany, bowiem zaczęła publicznie pokazywać zdjęcia z nowym partnerem! Znana z bardzo odważnych sesji „Linkimaster” niewiele zmieniła w tej kwestii i teraz pochwaliła się gorącymi fotkami z wanny gdzie towarzyszy jej właśnie wspomniany partner!

Marta Linkiewicz z pewnością budzi wiele kontrowersji, ale trzeba przyznać, że potrafi wykorzystać zainteresowanie swoją osobą. Zawodniczka FAME MMA po raz ostatni w klatce pojawiła się na FAME MMA 15, gdy zmierzyła się w rewanżu z Anielą „Lil Masti” Bogusz. Zemsta nie doszła do skutku, bowiem „Linkimaster” znów uległa swojej rywalce, która jednak niedawno wycofała się z dalszych walk, a nieco później pochwaliła się, że zaszła w ciążę. Niedawno także w życiu Marty Linkiewicz zaszły sporę zmiany. Pochwaliła się ona nową miłością, ale też... ustawiła swoje konto na Instagramie jako prywatne. Teraz jednak ponownie stało się ono publiczne i nie trzeba obserwować „Linkimaster”, by zobaczyć dodawane przez nią posty.

Marta Linkiewicz pokazała zdjęcia z niezwykle intymnej sesji

Na profilu Marty Linkiewicz na Instagramie często pojawiało się wiele zróżnicowanych treści. „Linkimaster” pokazywała tam, jak spędza czas, trenuje do kolejnych walk czy po prostu czym zajmuje się na co dzień. Oczywiście, zawodniczka FAME MMA często decydowała się także udostępniać zdjęcia z sesji zdjęciowych, na których pozowała mniej lub bardziej ubrana.

Odważne zdjęcia Marty Linkiewicz od zawsze wzbudzały wiele emocji wśród fanów, a sama zawodniczka FAME MMA nie bała się pokazywać swojego ciała. Nie zmieniło się to także w momencie gdy znalazła nową miłość i postanowiła zapozować do rozbieranej sesji razem ze swoim partnerem, na co pewnością niewielu byłoby gotowych. Reakcja fanów na kolejne zdjęcia Linkiewicz z ukochanym była bardzo życzliwa, wielu wyrażało radość, że Marta Linkiewicz odnalazła miłość i internauci życzyli parze dużo szczęścia.

Tańcula i Wiewiór pokłócili się o Murana podczas wywiadu przed FAME MMA 17

Dlaczego jednym udaje się osiągnąć sukces w sieci, a inni biją głową w mur?

Odsłaniamy tajemnice influencerów. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Najnowsze