Jan Błachowicz zmierzy się z innym MISTRZEM? To byłaby walka roku!

2020-10-29 20:05 mc
Jan Błachowicz
Autor: Paweł Dąbrowski Jan Błachowicz

Mistrz UFC w kategorii półciężkiej Jan Błachowicz rozgląda się za kolejnym rywalem. Być może będzie bohaterem elektryzującego pojedynku z innym czempionem. Pojawił się bowiem pomysł, by zestawić go z królującym w kategorii średniej Israelem Adesanyą. Nigeryjczyk jest jak na razie niepokonany.

Jan Błachowicz zdobył wymarzony pas mistrza kategorii półciężkiej, jednak nie zamierza spoczywać na laurach i szuka wyzwania. Takim byłby z pewnością pojedynek z Israele Adesanyą. 31-latek nie ma sobie równych w kategorii średniej i chciałby spróbować swoich sił w dywizji Polaka. Gdyby doszło do tego starcia, byłby to mocny kandydat do walki roku!

Marcin Najman pokazał, jak BRONIŁ Jasnej Góry. "Zaczęli zmieniać kierunki marszów" [WIDEO]

"Słyszałem, że Israel Adesanya chce się ze mną zmierzyć. Nie ma problemu, jeżeli jesteś gotowy walczyć w marcu, zróbmy to. Przygotujcie się na fajerwerki" - napisał "Cieszyński Książę" na Twitterze.

Błachowicz wywalczył mistrzowski pas, nokautując Dominicka Reyesa na wrześniowej gali UFC 253. W sumie pod szyldem największej organizacji MMA na świecie stoczył piętnaście pojedynków. Na jego bilans składa się dziesięć zwycięstw i pięć porażek.

Jędrzejczyk o zwycięstwie Błachowicza i obiecanej walce o pas UFC. Vlog Andrzeja Kostyry