Marcin Najman pokazał, jak BRONIŁ Jasnej Góry. "Zaczęli zmieniać kierunki marszów" [WIDEO]

2020-10-29 19:45 pab
Marcin Najman
Autor: Instagram / marcin.najman Marcin Najman

Marcin Najman nie zamierza przejść obojętnie obok tego, co dzieje się w Polsce. W kraju trwają protesty w związku z zaostrzeniem ustawy aborcyjnej, przy tej okazji ucierpiały także niektóre kościoły. "El Testosteron", który zdecydował się bronić klasztoru na Jasnej Górze, z dumą obwieścił sukces swojej misji i pokazał filmik.

Marcin Najman należy do przeciwników Strajku Kobiet, protestujących przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych po kontrowersyjnym wyroku Trybunału Konstytucyjnego. W kraju od kilku dni trwają demonstracje, przy okazji doszło do aktów wandalizmu wobec kościołów. W tej sytuacji "El Testosteron" zdecydował się bronić klasztoru na Jasnej Górze przed, jak to określił, "atakiem wściekłego i dzikiego lewactwa".

Marcin Najman ruszył z ODSIECZĄ bronić Jasnej Góry. ZDĘBIAŁ, gdy zobaczył to na własne oczy [WIDEO]

Gdy pierwsza raz pojawił się w tym miejscu... nikogo nie było. Dzień później znów stawił się na Jasnej Górze. Tym razem nie był sam, ale jeśli liczył na konfrontację, to nic takiego nie miało miejsca. "Jak Kościoły nie były bronione trzy dni temu to je demolowali, od kiedy ludzie zaczęli bronić swoich Świątyń zaczęli zmieniać kierunki marszów. Łatwo się bezbronnych atakuje..." - stwierdził Najman.

Marcin Najman ODBIJA Jasną Górę! "Nadciągają LEWACKIE HORDY, wszyscy na pozycje!" [WIDEO]

"El Testosteron" przygotowuje się do walki na FAME MMA 8. Na tej gali jego rywalem będzie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada.

Format: Najman MASAKRUJE Don Kasjo: WYRWĘ TEGO CHWASTA! [Koloseum]
Najnowsze