Robi się gorąco!

Joanna Jędrzejczyk zrzuciła ubrania. Co za sylwetka! Zdjęcia, obok których nie da się przejść obojętnie

2022-08-30 11:36

Joanna Jędrzejczyk powoli oswaja się z życiem na sportowej emeryturze. Wieloletnia gwiazda UFC zakończyła w czerwcu karierę i skupiła się na życiu prywatnym. Po wielu latach treningów w końcu ma więcej czasu dla siebie. "JJ" chętnie korzysta ze słońca, a jej fani są zachwyceni. Ostatnio Jędrzejczyk zrzuciła ubrania i popisała się perfekcyjną sylwetką! Obok tych gorących zdjęć trudno przejść obojętnie.

Przez lata Jędrzejczyk zachwycała fanów MMA na całym świecie. Do dziś jest uznawana za jedną z najlepszych zawodniczek w historii, ale wszystko kiedyś się kończy. 35-latka zrobiła sobie przerwę między 2020 a 2022 rokiem. Ten okres jest spięty klamrą przez Weili Zhang. Chinka najpierw pokonała Polkę na UFC 248, w walce o pas, która przeszła do historii, a w czerwcu tego roku potwierdziła dominację, nokautując "JJ" na UFC 275. Jak się okazało, były to dwa ostatnie starcia olsztynianki w karierze. Tuż po bolesnej porażce w rewanżu, jeszcze w klatce, Jędrzejczyk ogłosiła przejście na emeryturę. Wstrząsnęła fanami, gdyż jej kontrakt z największą federacją MMA na świecie obowiązywał na znacznie dłuższy okres. Polska fighterka straciła jednak zapał i postanowiła powiedzieć "dość". Po ponad 20 latach treningów może trochę odpuścić i skupić się na marzeniu, jakim jest założenie rodziny. Ma też więcej czasu dla siebie, co widać w jej mediach społecznościowych.

Mariusz Pudzianowski wściekły! Sfingowali jego śmierć, padły ostre słowa!

Joanna Jędrzejczyk szczerze po zakończeniu kariery. Trafi do freak fightów? | Andrzej Kostyra

Joanna Jędrzejczyk zrzuciła ubrania. Co za sylwetka! Gorące zdjęcia

Codzienność Jędrzejczyk na Instagramie śledzą ponad 2 miliony użytkowników. Była mistrzyni UFC zawsze dbała o dobry kontakt z fanami i chętnie dzieli się z nimi prywatnością. Na jej profilu nie brakuje m.in. zdjęć w bikini. Gwiazda MMA poświęciła swoje życie treningom i doskonale widać to po jej perfekcyjnej sylwetce. Nic dziwnego, że czuje ogromną pewność siebie, także na bardziej pikantnych ujęciach. Jej fani są zachwyceni, co widać pod najnowszym zdjęciem w stroju kąpielowym. 35-latkę zalała prawdziwa fala komplementów!

Szef FAME MMA Wojtek Gola skradł serce pięknej aktorki?! Tę blondynkę znacie z serialu Rodzinka.pl

W poniższej galerii zobaczysz gorące zdjęcia Joanny Jędrzejczyk po zrzuceniu ubrań!

Sonda
Czy żałujesz, że Joanna Jędrzejczyk skończyła karierę?
Najnowsze