Juras - Pudzianowski na KSW 61?! Tajemnicze słowa legend polskiego MMA

2021-04-14 13:07 Mateusz Sobiecki
Łukasz Juras Jurkowski i Mariusz Pudzianowski
Autor: Tomasz Radzik / SE Łukasz "Juras" Jurkowski i Mariusz Pudzianowski

Łukasz "Juras" Jurkowski zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 61?! Wiele na to wskazuje. Ten hitowy pojedynek może dojść do skutku lada moment. Obie ikony i legendy polskiego MMA i organizacji KSW wypowiadały w ostatnich dniach tajemnicze słowa. Wygląda na to, że taka walka rzeczywiście pojawi się na karcie walk kolejnej gali! Plotki krążą już w mediach społecznościowych.

Łukasz "Juras" Jurkowski wraca do klatki organizacji KSW. Potwierdził to w rozmowie na kanale Boksujemy.tv. - Czas najwyższy. Są plany, już wszystko dogadaliśmy i na dniach to zostanie gdzieś ogłoszone. Zostało osiem tygodni, trzeba znowu być sportowcem na sto procent - przyznał legendarny wojownik organizacji KSW. Ciekawe słowa opublikował na Instagramie także Mariusz Pudzianowski.

Mariusz Pudzianowski chorował na koronawirusa! Tak wirus uderzył jego organizm, dokładnie o tym opowiedział

- Szykuje się niedługo prawdziwa wojna z jednym orzeszkiem. Orzeszek, gotuj się, bo ja idę też - mówił "Pudzian" na swoim Instagramie. Już kilka dni temu Pudzianowski zapowiadał ogromny hit. W środę w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze informacje, że może dojść to takiego pojedynku. Przekazał je profil "MMA-Pudelek", który słynie z wysokiej sprawdzalności przekazywanych informacji.

Na razie brak oficjalnego komentarza w tej sprawie ze strony KSW. - Według naszych źródeł walką wieczoru KSW 61 będzie starcie Łukasza Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim - czytamy na Twitterze.

Szymon Kołecki: Mogę walczyć z PUDZIANEM i JURASEM l Andrzej Kostyra

Przed galą KSW 59 Łukasz "Juras" Jurkowski przyznawał, że mógłby "wskoczyć" na zastępstwo przy okazji ostatniego pojedynku Pudzianowskiego, który miał odbyć się z "Bombardierem". - Wydaje mi się, że tak. Dowiedziałem się dopiero po przyjeździe tutaj i znamy się z Mariuszem, trenujemy razem, więc walkę byśmy potraktowali na poważnie - mówił dla Polsatu Sport.

Oni NIE ZOSTANĄ zaszczepieni! Popularni sportowcy nie mogą liczyć na szybką szczepionkę

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze