Narzeczona Szpilki okropnie ZAORAŁA hejtera. Poszło o jej PÓŁNAGIE ZDJĘCIE. Mowa o "upier******"

2021-01-26 19:16 kkn
Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Aktywność w mediach społecznościowych często wiąże się z hejtem. Minusem Internetu jest bowiem to, że każdy może anonimowo napisać coś o drugiej osobie. Doskonale wiedzą to ci, którzy choćby na Instagramie mają tysiące obserwujących. Jak poradzić sobie z hejterami pokazała narzeczona Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk. Jej odpowiedź szybko zyskała polubienia.

Zarówno pięściarz z Wieliczki, jak i jego ukochana nie stronią od kontaktu z fanami. W obecnych czasach najlepszym środkiem do tego są oczywiście media społecznościowe. Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk z dużą regularnością publikują nowe wpisy. W przypadku kobiety najczęściej ma to miejsce na Instagramie, gdzie lądują niekiedy zdjęcia z kategorii tych odważniejszych. Jedna z ostatnich fotografii wzbudziła spore poruszenie.

Ewa Brodnicka pokazuje zdjęcie ZZA KRAT! Seksowna bokserka KPI z wyroku?

Na zdjęciu widać Kamilę Wybrańczyk wchodzącą do przerębli. Jak łatwo się domyślić narzeczona polskiego pięściarza oddawała się morsowaniu, które stało się ostatnio bardzo popularne w Polsce. Wybrańczyk w stroju kąpielowym pozowała do fotografii trzymając się za barierki. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Tak wyglądała CELA w WIĘZIENIU Artura Szpilki. Najgorszy KOSZMAR, straszne warunki

Niestety nie zabrakło również dziwnych pytań. Jeden z internautów obraźliwie zapytał: - Glonojady żyją w zimnych wodach? Wybrańczyk odpowiedziała jednym zdaniem, które spotkało się z pozytywną reakcją jej fanów. - Jak widać żyją i mają się znakomicie... Uwaga, mogą mocno upier***** - czytamy w odpowiedzi narzeczonej Szpilki. Jak widać, kobieta doskonale wie jak radzić sobie z hejterami.

Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk
Najnowsze