Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Zobacz zdjęcia

Krzysztof Radzikowski mieszka w pięknym domu. Gwiazdor Gogglebox TTV postawił na nowoczesny minimalizm

2023-07-17 11:40

Krzysztof Radzikowski to jeden z najbardziej znanych polskich siłaczy, który cieszy się olbrzymią popularnością. Wpływ na to ma m.in. udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" na antenie TTV, ale w dorobku niespełna 42-latka jest też występ na gali FAME MMA. "Radzik" dorobił się na tyle, że wybudował naprawdę piękny dom, w którym zamieszkał z ukochaną Michaliną i synem Antosiem. Radzikowski zdecydowanie postawił na nowoczesny minimalizm, co zobaczysz na poniższych zdjęciach.

Krzysztof Radzikowski przez lata był czołowym strongmanem świata, ale w tej dyscyplinie nie zdobył popularności na miarę Mariusza Pudzianowskiego. Zdecydowanie większą rozpoznawalność przyniósł mu udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowanym na antenie TTV, gdzie stworzył charyzmatyczny duet z Dominkiem Abusem. Wraz z kolegą z planu i Konradem Karwatem założył też popularną "Strong Ekipę", którą w internecie śledzą setki tysięcy ludzi. Tak duże zasięgi sprawiły, że Radzikowski zadebiutował w oktagonie na gali FAME MMA 12, ale od tamtej pory nie wrócił do klatki. Mimo to, jego kroki śledzi blisko pół miliona użytkowników obserwujących profil niespełna 42-latka na Instagramie. To tam mogą oni zobaczyć m.in. dom ulubieńca, który wybudował rodzinie piękną posiadłość.

Tak mieszka Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV

Radzikowski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, wobec czego jego fani często zaglądają za kulisy. Siłacz cieszy się rodzinnym życiem u boku Michaliny i syna Antosia, z którymi od ponad roku mieszka w robiącym wrażenie domu. Gwiazdor "Gogglebox" ma naprawdę dużą posiadłość, ale sam dom można opisać jako przykład nowoczesnego minimalizmu. Na pierwszy rzut oka widać ogromny i starannie koszony ogródek, przedzielony przez podjazd. W środku także nie brakuje miejsca, co uzyskano właśnie dzięki minimalistycznemu podejściu. Kluczowym punktem domu z pewnością jest salon z imponującą kanapą i telewizorem, a także nowoczesna kuchnia, w której Radzikowski dba o dietę. W poniższej galerii zobaczysz dom Krzysztofa Radzikowskiego:

Sonda
Czy FAME dobrze zrobiło rezygnując z Krzysztofa Radzikowskiego?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze