Ale forma!

Krzysztof Radzikowski pokazał się bez koszulki i... Kibicom opadły szczęki! Nikt nie wie, co się stało

2023-02-07 16:21

Krzysztof Radzikowski to gwiazda nie tylko programu Gogglebox TTV, ale także były strongman i zawodnik FAME MMA. Widać, że "Radzik" wciąż aktywnie działa na siłowni. Teraz schodzi z wagi i postanowił się pochwalić kibicom obecną formą. Trzeba przyznać, że wygląda to imponująco. Jego kibicom opadły szczęki.

Krzysztof Radzikowski to znany komentator z programu "Gogglebox TTV", w którym pojawia się razem ze swoimi kolegami ze "Strong Ekipy". W ostatnim czasie były strongman miał także okazję walczyć w oktagonie organizacji FAME MMA. Teraz Radzikowski wziął się za swoją formę i jest na redukcji. Teraz zdjął koszulkę i pokazał, jak wygląda jego ciało. Uważajcie na oczy, bo mogą wam wypaść z orbit. Nikt nie dowierzał w to, co zobaczyli!

Niesamowita metamorfoza Krzysztofa Radzikowskiego. Zobacz galerię zdjęć

Krzysztof Radzikowski opisał zdjęcie bardzo wymownymi słowami. - Suszymy dalej - napisał gwiazdor FAME MMA i programu Gogglebox TTV. Fani nie ukrywali wielkiego zaskoczenia aktualną prezencją zawodnika, który zmienił się nie do poznania.

- Zaj***sta forma! Na lato jak zejdzie na 115 kg to będzie sztos - napisał mu były rywal z FAME MMA Piotr "Bestia" Piechowiak. - Top model - napisał z kolei Nikola Milanović. - O Panie co to się stanęło - dodawała kolejna osoba w komentarzach.

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?
Listen on Spreaker.
Najnowsze