ogromna zmiana

Krzysztof Radzikowski zmienia się w Krzysztofa Ibisza! Oczy wyszły nam z orbit po zobaczeniu, co się stało z gwiazdorem Gogglebox TTV

2023-04-14 12:47

Ostatnie miesiące to dla Krzysztofa Radzikowskiego jeszcze cięższa praca na siłowni, aby doprowadzić swoje ciało niemalże do perfekcji. Gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV oraz zawodnik FAME MMA zrzucił mnóstwo zbędnych kilogramów, dzięki czemu zmienił się w modela rodem z okładki. Fani siłacza zauważyli jednak coś jeszcze. Pod jego ostatnim zdjęciem z morsowania pojawił się komentarz, którego nie powstydziłby się Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Radzikowski ogromną część swojego życia spędził na siłowni, najpierw przygotowując się do kolejnych zawodów dla najsilniejszych ludzi na świecie, a teraz poprawiając swoją sylwetkę oraz muskulaturę. W ostatnim czasie gwiazdor Gogglebox TTV zmienił się jednak nie poznania, zrzucając mnóstwo kilogramów i schodząc na wadze poniżej 120 kilogramów, dzięki czemu mógł się pochwalić ogromnym sukcesem, na który czekał ponad 20 lat. Jego ostatnie zdjęcie sprawiło jednak, że wielu internautów przeżyło prawdziwy szok i pojawiły się komentarze, których nie powstydziłby się nawet Krzysztof Ibisz.

Oczy wyszły nam z orbit po zobaczeniu, co się stało z Krzysztofem Radzikowskim! Od razu porównali go do Krzysztofa Ibisza

Tuż po Wielkanocy, Krzysztof Radzikowski wraz w towarzystwie Krzysztofa "Fericze" Ferenca, znanego m.in. z programu "Kanapowcy" postanowił pomorsować, a zdjęcia z tej przygody trafiły oczywiście na Instagrama. Gdy tylko internauci zobaczyli, co stało się z "Radzikiem", od razu pojawił się komentarz o tym, że nie tylko tors siłacza zmienił się w ostatnim czasie, ale sam Radzikowski mocno odmłodniał niczym Krzysztof Ibisz. Zobaczcie sami, co stało się z Krzysztofem Radzikowskim, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Radzikowski - Pudzianowski?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze