KSW 53: Gamrot - Parke. Polak ROZKWASIŁ twarz rywala! Krew lała się obficie!

2020-07-11 23:21 Damian Okła
Mateusz Gamrot
Autor: East News Mateusz Gamrot

Ciężko znaleźć obecnie pojedynek o większym tle "historycznym" niż starcie Mateusza Gamrota z Norman'em Parke'iem. Podłoże emocjonalne tej rywalizacji było ogromne, bo panowie spotkali się już trzeci raz ze sobą i za każdym razem było między nimi coraz więcej złej krwi. Ta natomiast polała się w sobotnim starciu. Gamrot miał ogromną przewagę i systematycznie rozbijał twarz rywala.

Gamrot i Parke to jak na zawodników MMA charakterni mężczyźni, którzy pokazują to zarówno w klatce jak i poza nią. Od pierwszego starcia między wojownikami wrze i nie zmieniło się to na przestrzeni lat. Gamrot po drugiej walce nie szczędził gorzkich słów pod adresem Irlandczyka z północy. Kwestią czasu było, gdy KSW zdecyduje się na zamknięcie trylogii między "Gamerem" i Parke'iem.

KSW 53: Wyniki gali. Kto wygrał?

Jeszcze przed sobotnim starciem dołożono kolejne odcinki tego serialu jak kłótnia w programie "Koloseum" w Polsacie Sport, czy nie zmieszczenie się w limicie wagowym przez Irlandczyka. Gdy zawodnicy weszli do klatki, wszystko zeszło na plan dalszy. Od pierwszych sekund walki Gamrot dominował. Był świetnie przygotowany taktycznie i doskonale rozbijał przeciwnika.

To będzie WIELKI debiut w KSW! Izu Ugonoh wystąpi na kolejnej gali

Niemal każdy podbródkowy, czy prosty dochodził do głowy Irlandczyka. Parke nie był wstanie odpowiedzieć żadnym ciosem. Na jego twarzy pojawiało się coraz więcej krwi i rozcięć. Już po drugiej rundzie było zagrożenie, że Irlandczyk nie zostanie dopuszczony do walki. Tak się nie stało, ale podczas trzeciego starcia sędzia ringowy przerwał walkę i poprosił o ocenę stanu Parke'a przez lekarza. Ten zdecydował, że rywalizacja nie może się toczyć dalej i Gamrot pozostał niepokonany.

Gamrot po zdemolowaniu Parke'a: Jestem PONAD WSZYSTKIMI l KSW 53

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze